Qatar Airways ⇆ Austrálie - levné letenky Perth a Melbourne z Vídně 19.590,- kč

Dálkové lety, to je věčné téma! Když letět do vzdálených krajin, tak jedině s kvalitní aerolinkou. Těžko se nám bude chtít trmácet se přes půl světa s několika přestupy a nesnesitelně dlouhými čekačkami u mezipřistání a už vůbec nemluvě o pohodlí v samotném letadle a co teprve nastane, když takový dopravce ještě vypustí do světa levné letenky do Austrálie?

Vznikne velka honička a boj o nejlevnější letenky jako je tomu i v tomto případě, kdy světlo světa spatřily letenky do australského Melbourne a Perthu v hlavní roli letecké společnosti Qatar Airways, která bez nadsázky patří mezi nejlepší na světě. Lety do Melbourne, stejně jako levné letenky Perth mají odlet z hlavního města Rakouska - Vídně. Ceny za záteční spoje jsou zatím pod dvacet tisíc kč. Termíny únor až říjen 2015.

Letět do Austrálie jen s jedním mezipřistáním je celkem kumšt a to zvláště za předpokladu, nebude-li závratně dlouhé. Tohle levné letenky do Austrálie od Qatar Airways splňují na celé čáře. Linka je započata ve Vídni a vede přes katarské Doha, kde se zdržíte cca 3 až 4 hodinky a poté už podle výběru spoje do Melbourne nebo Perthu. Zpátky opět přes Doha, se zakončením letu na letišti v Mnichově.

Tip: Akční letenky do Melbourne a Perthu od Qatar Airways s odletem z Vídně se vyplatí! Teď takových spojů není moc. Naposledy se promovali letenky Austrálie pod 20 tisíc kč loni v říjnu, odlety ale vedly z letiště v irském Dublinu, což odletům z Vídně a příletům do Mnichova nemůže konkurovat. Na rezervaci letenky v této akci však máte minimum času.

⇆ Perth - Austrálie (z Vídně) 19.590,- kč kalendář

⇆ Melbourne - Austrálie (z Vídně) 19.690,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.