Qatar Airways ⇆ Austrálie - levné letenky Perth a Melbourne z Vídně 19.590,- kč

Dálkové lety, to je věčné téma! Když letět do vzdálených krajin, tak jedině s kvalitní aerolinkou. Těžko se nám bude chtít trmácet se přes půl světa s několika přestupy a nesnesitelně dlouhými čekačkami u mezipřistání a už vůbec nemluvě o pohodlí v samotném letadle a co teprve nastane, když takový dopravce ještě vypustí do světa levné letenky do Austrálie?

Vznikne velka honička a boj o nejlevnější letenky jako je tomu i v tomto případě, kdy světlo světa spatřily letenky do australského Melbourne a Perthu v hlavní roli letecké společnosti Qatar Airways, která bez nadsázky patří mezi nejlepší na světě. Lety do Melbourne, stejně jako levné letenky Perth mají odlet z hlavního města Rakouska - Vídně. Ceny za záteční spoje jsou zatím pod dvacet tisíc kč. Termíny únor až říjen 2015.

Letět do Austrálie jen s jedním mezipřistáním je celkem kumšt a to zvláště za předpokladu, nebude-li závratně dlouhé. Tohle levné letenky do Austrálie od Qatar Airways splňují na celé čáře. Linka je započata ve Vídni a vede přes katarské Doha, kde se zdržíte cca 3 až 4 hodinky a poté už podle výběru spoje do Melbourne nebo Perthu. Zpátky opět přes Doha, se zakončením letu na letišti v Mnichově.

Tip: Akční letenky do Melbourne a Perthu od Qatar Airways s odletem z Vídně se vyplatí! Teď takových spojů není moc. Naposledy se promovali letenky Austrálie pod 20 tisíc kč loni v říjnu, odlety ale vedly z letiště v irském Dublinu, což odletům z Vídně a příletům do Mnichova nemůže konkurovat. Na rezervaci letenky v této akci však máte minimum času.

⇆ Perth - Austrálie (z Vídně) 19.590,- kč kalendář

⇆ Melbourne - Austrálie (z Vídně) 19.690,- kč kalendář

Letecké společnosti