Qatar Airways ⇆ Austrálie - levné letenky Perth a Melbourne z Vídně 19.590,- kč

Dálkové lety, to je věčné téma! Když letět do vzdálených krajin, tak jedině s kvalitní aerolinkou. Těžko se nám bude chtít trmácet se přes půl světa s několika přestupy a nesnesitelně dlouhými čekačkami u mezipřistání a už vůbec nemluvě o pohodlí v samotném letadle a co teprve nastane, když takový dopravce ještě vypustí do světa levné letenky do Austrálie?

Vznikne velka honička a boj o nejlevnější letenky jako je tomu i v tomto případě, kdy světlo světa spatřily letenky do australského Melbourne a Perthu v hlavní roli letecké společnosti Qatar Airways, která bez nadsázky patří mezi nejlepší na světě. Lety do Melbourne, stejně jako levné letenky Perth mají odlet z hlavního města Rakouska - Vídně. Ceny za záteční spoje jsou zatím pod dvacet tisíc kč. Termíny únor až říjen 2015.

Letět do Austrálie jen s jedním mezipřistáním je celkem kumšt a to zvláště za předpokladu, nebude-li závratně dlouhé. Tohle levné letenky do Austrálie od Qatar Airways splňují na celé čáře. Linka je započata ve Vídni a vede přes katarské Doha, kde se zdržíte cca 3 až 4 hodinky a poté už podle výběru spoje do Melbourne nebo Perthu. Zpátky opět přes Doha, se zakončením letu na letišti v Mnichově.

Tip: Akční letenky do Melbourne a Perthu od Qatar Airways s odletem z Vídně se vyplatí! Teď takových spojů není moc. Naposledy se promovali letenky Austrálie pod 20 tisíc kč loni v říjnu, odlety ale vedly z letiště v irském Dublinu, což odletům z Vídně a příletům do Mnichova nemůže konkurovat. Na rezervaci letenky v této akci však máte minimum času.

⇆ Perth - Austrálie (z Vídně) 19.590,- kč kalendář

⇆ Melbourne - Austrálie (z Vídně) 19.690,- kč kalendář

Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.