Qatar Airways - Austrálie - levné letenky Melbourne, Perth 14.851,- kč

Letět do Austrálie za 16 tisíc kč není jen utopie! Před pěti dny jsme si ukázali, jak lze nyní objednat levnou letenku do Austrálie z Prahy za 18 tisíc od China Southern, ovšem ti flexibilnější můžou volit včera uvolněný tarif Qatar Airways, který přináší levné letenky do Austrálie již za 14.851,- kč včetně tax a poplatků.

Rozhodnout se pro rezervaci levné letenky do Melbourne od Qatar Airways můžete s odlety hned ze tří letišť. Za 14.851,- kč jsou tu levné letenky Melbourne s odletem z italského Milána. Za 16.024,- kč si objednáte levné letenky Melbourne z Mnichova a za 16.820,- si rezervujete letenky do Melbourne s odletem z Vídně. Návraty jsou vedeny vždy do Istanbulu.

Možnosti rezervace levné letenky Perth: Qatar Airways letenky z Mnichova pořídíte za cenu 16.663,- kč, letět levně do Perthu je možno i z Berlína za 16.905,- kč. Poslední varianta je zpáteční levné letenky Perth z Vídně s cenou 18.008,- kč i s poplatky. Návraty opět do Istanbulu, odkud není problém pořídit levnou jednosměrnou letenku Istanbul - Praha.

Dostupnost: Jednostlivé příklady hledejte na konci tohoto článku. Období pro rezervaci levné letenky do Austrálie na křídlech Qatar Airways je do 19. června 2014. Prodej letenek je omezen pouze do 13. listopadu, takže máte na booking ještě dva dny i s dneškem.

MELBOURNE:

- rezervace letenky Melbourne - Austrálie 14.851,- kč (z Milána)

- rezervace letenky Melbourne - Austrálie 16.024,- kč (z Mnichova)

- rezervace letenky Melbourne - Austrálie 16.820,- kč (z Vídně)

PERTH:

- rezervace letenky Melbourne - Austrálie 16.663,- kč (z Mnichova)

- rezervace letenky Melbourne - Austrálie 16.905,- kč (z Berlína)

- rezervace letenky Melbourne - Austrálie 14.851,- kč (z Vídně)

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.