Qatar Airways - Austrálie - levné letenky Melbourne 14.165,- kč

Každý den se nepoštěstí koupit letenky do Austrálie pod patnáct tisíc kč a tak dostává prostor také aerolinka Qatar Airways, která občas vyrukuje s hodně zajímavým tarifem. Ne jinak tomu bude i nyní, kdy vám přinášíme tip na levné letenky do Melbourne už od 14.165,- kč v několika variantách, vybrat si tak může letenky nejeden cestovatel.

Přinášíme několik možností rezervace. Nutno říci, že převážně flexibilní cestovatelé můžou reflektovat na tyto zvýhodněné letenky do Austrálie. Nejlepší cenu letenky dosáhnete při odletu s italského Milána s návratem do tureckého Istanbulu. Příplatek necelých 1.000,- kč stačí k tomu, abyste si rezervovaly zpáteční levné letenky Melbourne s odletem z Mnichova při návratu opět do Istanbulu.

To jsou ty nejlevnější nabídky. Co ale dělat, když nám nesedí přílety do vzdáleného Istanbulu? Co říkáte na levné letenky do Melbourne s odletem z Milána a návratem do Mnichova za 18.230,- kč s taxami i poplatky? Nejpřijatelnější varianta se jeví s odletem z Milána a návratem do Vídně. Cena za tyto levné letenky do Austrálie je 19.352,- kč.

Tip: Ukázky zmíněných rezervací zahrnující levné lety do Melbourne v únoru příštího roku najdete na následujících připravených odkazech. Nebojte se požádat o jiné datum. Další termíny vám rádi doporučíme individuálně. Nechte se inspirovat také jednosměrnými levnými letenkami do Milána a Mnichova, či letenkami z Istanbulu, nebo Vídně.

- rezervace letenky Melbourne  14.165,- kč (z Milána, zpět Istanbul)

- rezervace letenky Melbourne 15.100,- kč (z Mnichova, zpět Istanbul)

- rezervace letenky Melbourne 18.230,- kč (z Milána, zpět Mnichov)

- rezervace letenky Melbourne 19.352,- kč (z Milána, zpět Vídeň)

Destinace
Letecké společnosti