Qatar Airways - Austrálie - levné letenky Melbourne 14.165,- kč

Každý den se nepoštěstí koupit letenky do Austrálie pod patnáct tisíc kč a tak dostává prostor také aerolinka Qatar Airways, která občas vyrukuje s hodně zajímavým tarifem. Ne jinak tomu bude i nyní, kdy vám přinášíme tip na levné letenky do Melbourne už od 14.165,- kč v několika variantách, vybrat si tak může letenky nejeden cestovatel.

Přinášíme několik možností rezervace. Nutno říci, že převážně flexibilní cestovatelé můžou reflektovat na tyto zvýhodněné letenky do Austrálie. Nejlepší cenu letenky dosáhnete při odletu s italského Milána s návratem do tureckého Istanbulu. Příplatek necelých 1.000,- kč stačí k tomu, abyste si rezervovaly zpáteční levné letenky Melbourne s odletem z Mnichova při návratu opět do Istanbulu.

To jsou ty nejlevnější nabídky. Co ale dělat, když nám nesedí přílety do vzdáleného Istanbulu? Co říkáte na levné letenky do Melbourne s odletem z Milána a návratem do Mnichova za 18.230,- kč s taxami i poplatky? Nejpřijatelnější varianta se jeví s odletem z Milána a návratem do Vídně. Cena za tyto levné letenky do Austrálie je 19.352,- kč.

Tip: Ukázky zmíněných rezervací zahrnující levné lety do Melbourne v únoru příštího roku najdete na následujících připravených odkazech. Nebojte se požádat o jiné datum. Další termíny vám rádi doporučíme individuálně. Nechte se inspirovat také jednosměrnými levnými letenkami do Milána a Mnichova, či letenkami z Istanbulu, nebo Vídně.

- rezervace letenky Melbourne  14.165,- kč (z Milána, zpět Istanbul)

- rezervace letenky Melbourne 15.100,- kč (z Mnichova, zpět Istanbul)

- rezervace letenky Melbourne 18.230,- kč (z Milána, zpět Mnichov)

- rezervace letenky Melbourne 19.352,- kč (z Milána, zpět Vídeň)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.