Qantas Airways - Austrálie - levné letenky do Melbourne z Prahy 21.680,- kč

Do boje o nejlevnější letenky vyráží také austrálská letecká společnost Qantas Airways s akčním tarifem na levné letenky do Austrálie s odletem z Prahy. A co se přesně nabízí? Rezervujte si levné letenky do Melbourne s odletem z Prahy a návratem do anglického londýna za cenu 21.680,- kč včetně tax a poplatků a minimalizujte svoje náklady na let do Austrálie na minimum!

Pojďme k tarifu. Levné letenky do Melbourne v tarifu Qantas Airways jsou dostupné pro lety ve vybraných dnech v období od února do března. Přesné informace k volným levným letenkám do Austrálie z Prahy zjistíte pod odkazem na rezervaci akční letenky níže. Info k letu: odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie. Výhodou je krátší mezipřistání (2h a 50min). Finální přílet je na letiště Tullamarine Arpt, Melbourne, Austrálie.

Jelikož už před pár dny proběhly nějaké ty akce na levné letenky do Austrálie, je velmi pravděpodobné, že tohle je poslední nabídka na levné letenky k naším protinožcům v dohledné době, zvláště, pakliže se jedná o akční letenky do Melbourne s odletem z Prahy, tak neváhejte a rezervujte si termíny, dokud se dají letenky ještě pořídit levně.

Tip na závěr: ušetřete penízky nejen na letence! Vyberte si z levného ubytování v Melbourne, ovšem ne za cenu nižšího komfortu. Doporučujeme vybírat z akčních nabídek hotelů v Melbourne, naleznete je zde.

Online rezervace levné letenky Melbourne (Austrálie)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.