Přehled nejlevnějších letenek roku 2014: USA 5.555,- kč, Thajsko 6.990,- kč, Brazílie 6.499,- kč a další

Chtěli bychom Vám poděkovat za přízeň v tomto roce a slibujeme, že v novém roce 2015 se v oblasti levného cestování máte zase na co těšit. Vynasnažíme se přinášet vám ještě více tipů na levné letenky za ještě lepší ceny.

Jako shrnutí roku 2014 uvádíme přehled největších cenových trháků, které jste si během těch 365 dní mohli ulovit. Zde je jen úzký výběr levných letenek. USA 5.555,- kč, Thajsko 6.990,- kč, Brazílie 6.499,- kč, Seychely za 8.493,- kč, Spojené Arabské Emiráty 2.490,- kč, Řecko 1.990,- kč,  Itálie 799,- kč, Anglie 799,- kč a mnoho dalších.

Na závěr Vám popřejeme vše nejlepší do Nového roku, hodně zdraví a mnoho kilometrů strávených na dobrodružných cestách za levný peníz.

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.