Přehled nejlevnějších letenek roku 2014: USA 5.555,- kč, Thajsko 6.990,- kč, Brazílie 6.499,- kč a další

Chtěli bychom Vám poděkovat za přízeň v tomto roce a slibujeme, že v novém roce 2015 se v oblasti levného cestování máte zase na co těšit. Vynasnažíme se přinášet vám ještě více tipů na levné letenky za ještě lepší ceny.

Jako shrnutí roku 2014 uvádíme přehled největších cenových trháků, které jste si během těch 365 dní mohli ulovit. Zde je jen úzký výběr levných letenek. USA 5.555,- kč, Thajsko 6.990,- kč, Brazílie 6.499,- kč, Seychely za 8.493,- kč, Spojené Arabské Emiráty 2.490,- kč, Řecko 1.990,- kč,  Itálie 799,- kč, Anglie 799,- kč a mnoho dalších.

Na závěr Vám popřejeme vše nejlepší do Nového roku, hodně zdraví a mnoho kilometrů strávených na dobrodružných cestách za levný peníz.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.