Povánoční akce - Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy 12.920,- kč

Jsou tady povánoční akce! Startujeme přehlídku výhodných letů do Asie zaměřené na odlety z Prahy. Hned úvodem si představíme prvotřídní tarif renomované aerolinky Emirates Airlines, který nám dovoluje objednávat si levné letenky na Srí Lanku, ostrovní stát nedaleko poloostrova Cejlon přitahující pozornost turistů z celého světa.

Zmínili jsme leteckou společnost Emirates Airlines. Již to samo o sobě zaručuje leteckou dopravu nejvyšší kvality. Nyní již k samotné akci. Za 12.920,- kč si teď zabookujete zpáteční levné letenky Colombo (tozn. Praha - Colombo a zpět) včetně tax a poplatků.

Dostupnost akce: Když nabídka, tak pořádná! Bookujte levné letenky z kalendáře pouhým označením volného data. V tuto chvíli v něm najdete termíny od února 2014 až do srpna 2014. Na druhou stranu je od května volných letenek do Colomba z Prahy minimum. Jen ti nejrychlejší tedy mají šanci i na tyto měsíce.

Popis zlevněných letů na Srí Lanku: Vypravuje Emirates Airlines. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (dříve Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním v Dubaji - Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty. Přílety jsou na letiště Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Zpátky letíte za stejných podmínek.

Tip: K levné letence se hodí i levné ubytování. To v Colombu seženete například již za 704,- kč na noc v Breeze of Paradise. Tento penziónek je hodnocen mezi zákazníky jako fantastický s průmernou známkou 9,2. K nalezení zde.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.