Povánoční akce - Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy 12.920,- kč

Jsou tady povánoční akce! Startujeme přehlídku výhodných letů do Asie zaměřené na odlety z Prahy. Hned úvodem si představíme prvotřídní tarif renomované aerolinky Emirates Airlines, který nám dovoluje objednávat si levné letenky na Srí Lanku, ostrovní stát nedaleko poloostrova Cejlon přitahující pozornost turistů z celého světa.

Zmínili jsme leteckou společnost Emirates Airlines. Již to samo o sobě zaručuje leteckou dopravu nejvyšší kvality. Nyní již k samotné akci. Za 12.920,- kč si teď zabookujete zpáteční levné letenky Colombo (tozn. Praha - Colombo a zpět) včetně tax a poplatků.

Dostupnost akce: Když nabídka, tak pořádná! Bookujte levné letenky z kalendáře pouhým označením volného data. V tuto chvíli v něm najdete termíny od února 2014 až do srpna 2014. Na druhou stranu je od května volných letenek do Colomba z Prahy minimum. Jen ti nejrychlejší tedy mají šanci i na tyto měsíce.

Popis zlevněných letů na Srí Lanku: Vypravuje Emirates Airlines. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (dříve Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním v Dubaji - Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty. Přílety jsou na letiště Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Zpátky letíte za stejných podmínek.

Tip: K levné letence se hodí i levné ubytování. To v Colombu seženete například již za 704,- kč na noc v Breeze of Paradise. Tento penziónek je hodnocen mezi zákazníky jako fantastický s průmernou známkou 9,2. K nalezení zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety