Oman Air - Malajsie - levné letenky do Kuala Lumpur 12.239,- kč

Další specialitka je na obzoru! Určena cestovatelům plánujícím letět levně do Malajsie. Aktuální výhodný letenkový tip nás zavede do hlavního a největšího města Malajsie. Je tady zajímavý tarif ománského leteckého přepravce Oman Air. Rezervujte si levné letenky do Kuala Lumpur za senza cenu 12.239,- kč s taxami i poplatky a s odletem z cenově dobře dostupného Říma. V ceně je také zpáteční let z Kuala Lumpur do Paříže.

Na kdy lze objednávat levné letenky do Kuala Lumpur v uvedeném tarifu? Nejlevnější letenky jsou k mání na některé dubnové termíny. Pro lepší orientaci a ukázku objednání levné letenky do Kuala Lumpur najdete pod odkazem na objednání na konci této zprávy příkladový let s uvedenou cenou. Odlétá se z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie (1h 45min) s mezipřistáním na letišti Seeb Intl, Muscat, Omán a příletem na letiště Kuala Lumpur International Arpt, Kuala Lumpur, Malajsie.

Různé zlevněné a akční tarify na levné letenky do Kuala Lumpur, nebo i konkrétně levné letenky do celé Malajsie jsou k nalezení velmi málo, takže se vyplatí objednat si levný tarif dokud je ještě dostupný. Termínů pro lety je minimum, takže kdo zaváhá, má smůlu.

Online rezervace levné letenky Kuala Lumpur (Malajsie)

Letecké společnosti