Praha - San Francisco

TIP! American Airlines - USA - Kalifornie - levné letenky San Francisco z Prahy (a zpět) 11.590,- kč

TIP! American Airlines - USA - Kalifornie - levné letenky San Francisco z Prahy (a zpět) 11.590,- kč

Chci do americké Kalifornie, ale nebaví mě cestovat kvůli nejlevnější letence na okolní letiště. Uvažujete li podobně, můžou se vám hodit levné letenky San Francisco s odletem z letiště Praha v ceně 11.590,- kč společnosti American Airlines. Spoj je provázen jedním kratším mezipřistáním na londýnském Heathrow.

TIP! Finnair - USA - Kalifornie - levné letenky San Francisco z Prahy (zpáteční) na konec léta 12.790,- kč

TIP! Finnair - USA - Kalifornie - levné letenky San Francisco z Prahy (zpáteční) na konec léta 12.790,- kč

Populární aerolinka Finnair se příliš často necpe na trh levných letenek, nemá to zapotřebí. O to více potěší, když se teď zrodily akční letenky do Kalifornie. Přednosti? Je to odlet z Prahy a následující let do San Francisca. Na velmi atraktivní období si koupíte letenku San Francisco s cenou 12.790,- kč. Zdolejte západní pobřeží USA v neopakovatelném tarifu.

TIP! KLM - USA - Kalifornie - levné letenky San Francisco z Prahy (zpáteční) 9.990,- kč

TIP! KLM - USA - Kalifornie - levné letenky San Francisco z Prahy 9.990,- kč

Na povrch prosákl utajovaný tip na levné letenky do San Francisca za 9.990,- kč včetně poplatků. Nevíte jaký? Podělíme se o něj s vámi! Poradíme vám, jak si po zajímavých letenkách San Francisco při odletu z Berlína a Düsseldorfu taky konečně pohotově objednáme zpáteční letenku do Kalifornie pod 10 tisíc korun s odletem z Prahy. Jaké jsou instrukce?

KLM ⇆ USA (Kalifornie) - levné letenky San Francisco z Prahy (a zpět) 11.774,- kč

akce letenky San Francisco - Kalifornie - (USA)Další přírustek v balíčku akčních letenek do Spojených Států Amerických má na svědomí KLM. Zaměřený speciálně na cestu z ČR do Kalifornie! Již tento měsíc jsme vás stačily zásobit nabídkou od Delty Praha - San Francisco a zpět za 13.186,- kč. Na své si přišli lovci chybných tarifů, před pěti dny se dal sehnat let do San Francisca i Milána za 4.945,- kč.

British Airways ⇆ USA - levné letenky San Francisco z Prahy 13.490,- kč

Jak si ukazujeme dnes a denně, létat levně po Evropě díky nízkorozpočtovým aerolinkám většinou nepředstavuje větší problém, letenky koupíme v řádů stovek, ale co třeba taková cesta do San Francisca? Většinou se akční lety z Prahy pohybují od 15 tisíc výše. Dnes ale máme skvělou příležitost dostat se ještě pod tuto hranici zhruba o nějakých 1.500,- kč.

Pozornost na sebe strhává letecká společnost British Airways, jenž cílí své akční lety na toto kalifornské město. Je tady doprodejový tarif na zpáteční levné letenky San Francisco s odletem z Prahy s cenou 13.490,- kč s taxami i poplatky, což je nejvýhodnější cena za tarif Praha - San Francisco a zpět za poslední dobu.

Dostupnost levných letů do Kalifornie (San Francisco) v režii British Airways. Rádi bychom avizovali hromadu volných termínů, bohužel je tomu právě naopak. Za akčními letenkami stojí výprodej na poslední neobsazené termíny. Jde o data v období 27. listopad 2014 až 25. březen 2015. Pro snadný levné letenky výběr jsou pod odkaz "kalendář" (najdete na konci článku) umístěny volné dny, v kterých se dá ještě do Ameriky letět.

Neošidíme vás ani o stručné informace k letu do Kalifornie tak, abyste mohli zhodnotit veškeré parametry spoje. Odlety z pražského letiště Václava Havla vedou přes kratší mezistop v Londýně, poté už pokračujete na San Francisco (SFO) Kalifornie, USA. Zpáteční let San Francisco - Praha doprovázejí stejné podmínky.

Tip: Vzhledem k minimu volných termínů a atraktivnosti letů do San Francisca jen otázkou několika pár chvil, než se akční letenky vyprodají. Kromě posledních míst totiž všechno hovoří pro rezervaci, ať už to je pouze jedno kratší mezipřistání, lákavá cena, odlet z Prahy, nebo kvalita letu, kterou bezesporu aerolinky British Airways nabízejí. Pospěšte si!

⇆ San Francisco - USA (z Prahy) 13.490,- kč kalendář

Swiss Air - USA ↔ Kalifornie - levné letenky Los Angeles, San Francisco z Prahy 11.285,- kč

Zajímavý zaoceánský trip nám vzešel ze stáje Swiss Air. Dobrodruzi slyšte slyšte! Patříte-li mezi flexibilní cestující vyhledávajíc levné letenky do Kalifornie, máte nad čím přemýšlet. Aerolinka disponuje zajímavými tarify do Los Angeles. Rezervujte si levné letenky do Los Angeles na trase Praha - Los Angeles - Tel Aviv za 11.628,- kč.

Dostupnost: Na zabukování letenky do USA (Kalifornie - Los Angeles) máte s dneškem ještě dva dny. Termíny na letenky do Los Angeles rezervujte na nejpozdější odlety 16. prosince. Příklad jsme vybrali na měsíc září. Délka pobytu v Kalifornii je maximálně 3 měsíce.

Trasa letu: Odlétá se s leteckou společností Swiss Air z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) s kratším mezipřistáním na Zurich Airport, Curych, Švýcarsko a příletem na letiště Los Angeles Intl Arpt, Los Angeles, Spojené Státy Americké (USA). Zpáteční let vede přes Curych na letiště Ben Gurion Intl Arpt, Tel Aviv, Izrael.

Tip: Z Kalifornie si nemusíme objednávat jen levné letenky do Los Angeles. Nabízí se také letenky San Francisco na trase Praha - San Francisco a odlet z Los Angeles opět do Tel Avivu. Nebojte se příletu do Tel Avivu. Jednousměrnou letenku z tohoto izraelského města pořídíte včetně tax a poplatků už za 1.106,- kč, nebo ukončete let už v Curychu. Případné další termíny vám dle vašich specifik poradíme na našem fb.

↔ Los Angeles - USA z Prahy 11.628,- kč rezervace

↔ Los Angeles / San Francisco - USA z Prahy 11.285,- kč rezervace

KLM - USA - Kalifornie - levné letenky Praha - San Francisco a zpět 15.650,- kč

Vyhlížíte ideální tarif do Kalifornie? Neseděl vám cca 3 týdny starý, mimochodem ještě stále platný tip na levné letenky do Los Angeles z Prahy s návratem do Manchesteru za 12 tisíc? Další lákavá nabídka představuje levné letenky San Francisco s odletem z Prahy i návratem do Prahy za 15.650,- kč s poplatky na křídlech nizozemské KLM.

Co je pro vás tedy připraveno? Akční letenky San Francisco (USA - Kalifornie) z Prahy za cenu 15.650,- kč na termíny od 10. prosince do 23. dubna 2014. Bližší informace o volných letech získáte kliknutím na odkaz pro rezervaci v dolní části této zprávy. Oranžové označená data jsou volné levné letenky, pro které platí jednotná akční cena.

Popis tarifu KLM - levné letenky Kalifornie - San Francisco: Starty probíhají z letiště Praha Václav Havel (dříve Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko a příletem na San Francisco Intl Arpt, San Francisco, Kalifornie Spojené Státy Americké (USA). Stejně i zpět.

Tip: Zvažujete jinou cestu do USA? Například již na začátku zmíněné levné letenky Los Angeles najdete níže jako další alternativu (pod rezervačním odkazem). Veškerý přehled levné letenky do USA zde.

- rezervace levné letenky San Francisco - Kalifornie 15.650,- kč

- rezervace levné letenky Los Angeles - Kalifornie 12.370,- kč

Lufthansa - USA - levné letenky San Francisco z Prahy 14.970,- kč

Ne každému vyhovují levné letenky do USA s odletem nebo příletem do evropských metropolí. Přesně pro ty z vás, kteří byste raději letěli z Prahy, tady máme akcičku v cz systému neměcké aerolinky Lufthansa na levné letenky do Kalifornie. Přesněji řečeno zpáteční levné letenky San Francisco s odletem z Prahy za 14.970,- kč s taxami, poplatky a zpáteční letenkou v ceně!

Dostupnost: pro snadnější výběr je pro vás připraven kalendář a v něm akční letenky. Kalendář sice obsahuje velké časově rozpětí, ale v něm bohužel minimum letenek. V tuto chvíli jsou k dispozici levné letenky San Francisco na termíny od 26. listopadu až do 2. března. Jedná se o doprodej, takže šanci na rezervaci mají jen ti nejrychlejší.

Info k letu: Levné lety do USA (San Francisco) v nynějším tarifu Lufthansy se vyznačují komfortním spojením s jedním krátkým mezipřistáním na letišti Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo (1h 45min). Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (PRG) (bývalá Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika. Přílet je na letiště San Francisco Intl Arpt, San Francisco, Spojené Státy Americké (USA).

Tip: aktuální doprodejová nabídka kalendáře omezuje levné letenky do San Francisca z Prahy skutečně jen na pár termínů, ale již se pracuje na doplnění nabídky o další volné levné letenky. Konkrétně se informovat o levných letenkách také na našem facebooku.

- online rezervace letenky San Francisco - USA 14.970,- kč (z Prahy)

USA - letenky z Prahy: New York, San Francisco, Los Angeles od 8.900,- kč

Je tady další cenový trhák a megahit mezi letenkovými tipy! Nejžádanější letenky do USA jsou tady znova a tentokrát za ceny, které bezpodmínečně potěší nejednoho cestovatele. Přáli jste si odlet z Prahy? Aktuální výhodné tarify na levné letenky do USA má na svých bedrech aerolinka Virgin Atlantic Airways a všechny startují z letiště Praha.

Ceny více nez přívětivé, posuďte sami. Za ještě lepší cenu než minulý týden, je nyní k dostání tarif na levné letenky do New Yorku. Cena je 8.900,- kč zpáteční s odletem z Prahy a návratem do Manchesteru. Dále levné letenky San Francisco 11.980,- kč opět odlet z Prahy a návrat Manchester. Posledním zajímavým tarifem jsou levné letenky Los Angeles s cenou 12.650,- kč.

Na kdy je možné objednávat tyto levné letenky do USA? Odpověď je jednoduchá, stačí nahlednout do speciálních kalendářů, vytvořený pro každý levný let individuálně. Jen souhrnem si povezme, že pro letenky New York je k dispozici kalendář na období od 5. listopadu až do 27. března. Letenky San Francisco na stejné období. U tarifu levné letenky Los Angeles tomu není jinak.

Tip: považujete-li za překážku návrat do Manchesteru, už nemusíte. Z Manchesteru se totiž dá doletět doslova za pár stovek! Stačí si doobjednat jednosměrnou nízkonákladovou letenku např. do Prahy, nebo i jiného města. Pro bližší informace nám můžete napsat na facebook.

- online rezervace levné letenky New York - 8.900,- kč

- online rezervace levné letenky San Francisco - 11.980,- kč

- online rezervace levné letenky Los Angeles - 12.650,- kč

Virgin Atlantic - USA - levné letenky San Francisco z Prahy 11.090,- kč

Hned z kraje týdne začínáme žhavými tipy na levné letenky a nutno říci, že je to začátek týdne skutečně impozantní. Hned v prvním tipu se podíváme, jak se nyní dostat letecky levně a s odletem z Prahy na západní pobřeží USA, do města, které je hlavní finanční a kulturní centrum severní Kalifornie - San Francisca.

Ano, slyšíte dobře, po nekonečně dlouhé době jsou tu levné letenky do San Francisca s odletem z Prahy a za cenu, která nenechá v klidu žádného cestovatele plánujíc kupovat si levné letenky do Kalifornie. Dost řečí, koukneme se už konečně na aktuální letenkovou akci umožňující levný let do USA z Prahy.

Jsou tady akční letenky San Francisco za bombovní cenu 11.090,- kč s taxami i poplatky. Co máte všechno v ceně? Levné letenky Praha - San Francisco a zpáteční ze San Francisca do anglického Manchesteru, z kterého je snadné letět s lowcost spojem zpět do Prahy za pár stovek. Pro konkrétní radu nám napište na facebook.

Zpátky k letenkové akci do San Francisca. Jak to vypadá s termíny? Velmi dobře! K mání jsou volné levné letenky do USA (San Francisco - Kalifornie) z Prahy od 11. října až do 27. března 2014. Pro snadný výběr letenky do San Francisca je vám opět umožněný výběr z letového kalendáře s mnoha volnými daty.

Letenky jsou v cz systému. Přepravce Virgin Atlantic Airways. Odlet z letiště Praha Václav Havel Arpt, Česká Republika s kratším mezipřistáním na Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie a příletem na San Francisco Intl Arpt, San Francisco, USA. Zpáteční let s mezipřistáním na Heathrow, přilétá na Manchester Intl, Manchester, Velká Británie, Anglie.

Upozornění: akce na levné letenky do San Francisca z Prahy je platná od dnešního dne. Pro velkou atraktivitu tarifu je tady předpoklad, že zanedlouho už nebude z čeho vybírat! Rezervujte si tedy svoji levnou letenku včas!

Online rezervace levné letenky San Francisco (Kalifornie - USA)

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur