Praha - Perth

TIP! Qatar Airways - Austrálie - levné letenky Perth, Melbourne, Sydney z Prahy (zpáteční) 16.490,- kč

TIP! Qatar Airways - Austrálie - levné letenky Perth, Melbourne, Sydney z Prahy (zpáteční) 16.490,- kč

I když nám letadlo ušetří spoustu času, velké vzdálenosti napříč celým světem nějaký čas stejně zaberou. Strávit takovou cestu příjemně a v relativním komfortu i v ekonomické třídě příjde jistě vhod. Tohle oceníme třeba u letů do Austrálie. Přesně takovou příležitost nyní máme díky Qatar Airways v produkci levných letenek do Austrálie při odletu z Prahy již od 16.490,-

Air Berlin ⇆ Austrálie - levné letenky Perth, Melbourne, Sydney, Brisbane z Prahy (a zpět) 21.348,- kč

akce letenky Austrálie - Melbourne, Perth, Sydney, BrisbanePoprvé v historii vám představujeme akční letenky do Austrálie od německých aerolinek Air Berlin. Letecká společnost specializující se v těchto dnech na levné letenky z Prahy míří i na kontinent Austrálie a Oceánie. Čtyři australská města Perth, Melbourne, Brisbane a Sydney ve zpátečním spoji z českého hlavního města  a zpět už za 21.348,- kč.

British Airways ⇆ Austrálie - levné letenky Perth z Prahy (a zpět) - léto 18.122,- kč

akce letenky Perth - AustrálieZpáteční letenky do Austrálie z Česka pod dvacet? Zhruba tříměsíční čekání na takovou možnost ukončuje British Airways spojem akční letenky Perth z Melbourne a zpět za 18.122,- kč včetně tax a poplatků s PK. Opětovně spuštěný tarif sice nemíří také na Melbourne, Brisbane a Sydney avšak potěší i letenky do ekonomického ráje západní Austrálie.

British Airways ⇆ Austrálie - levné letenky Perth, Melbourne, Brisbane, Sydney z Prahy (a zpět) od 18.375,- kč

akce letenky Austrálie - Perth, Melbourne, Brisbane, SydneyZaznamenali jste prosincové akční lety na opačnou stranu zeměkoule? Britský přepravce nám je servíroval od necelých dvaceti tisíc. Co se změnilo za necelý měsíc? Akční letenky od British Airways tu máme znovu a co je potěšitelné, jsou za ještě lepší cenu. 18.590,- kč i s poplatky je cena za zpáteční letenky do Austrálie z Prahy.

British Airways ⇆ Austrálie - levné letenky Perth, Melbourne, Brisbane, Sydney z Prahy (a zpět) od 19.826,- kč

akce letenky Austrálie - Perth, melbourne, Brisbane a SydneyDalší várka levných letenek "ke klokanům" se nám objevila u British Airways aneb jak pokořit cestu na opačnou stranu zeměkoule při odletu z Česka a neutratit přitom ani korunu navíc. Vyberte si z akčních zpátečních letenek z Prahy do Perthu za 19.990,- kč i s poplatky a za příplatek také do Melbourne, Brisbane a Sydney.

KLM ⇆ Austrálie - levné letenky Perth z Prahy (a zpět) 21.817,- kč

akce letenky Perth AutrálieKategorie levné letenky do Austrálie už nějaký ten týden zeje prázdnotou, ale tomu je konec! Fanoušky a zájemce o levné letenky z ČR k našim protinožcům potěší nově zrozené akční lety z Prahy do Perthu a zpět, jenž obstarává nizozemská KLM. K rezervaci vám momentálně stačí částka 21.817,- kč, což je cena i s poplatky.

KLM ⇆ Austrálie - levné letenky Perth z Prahy 22.426,- kč

Po květnových letenkách do Austrálie z Polska se pozornost začla upínat na letenky do opačné části světa z tuzemska. Jelikož promovat některé rádoby akce dopravců s cenou kolem 30 a více tisíc je nesmysl, až nyní nastal ten správný čas vám takový tip s letenkami do Austrálie předložit.

Velký humbuk a poptávku po levných letenkách Austrálie s odletem z Česka částečně hasí nizozemská KLM. Jsou tu zpáteční levné letenky Perth jakožto následovník lednové akce Perth s odletem z Vídně od Qatar Airways. 22.496,- kč je částka (včetně všech poplatků), která vám teď stačí k rezervaci letenky Praha - Perth a zpět.

Nebudeme už vás dále trápit plky kolem a vrhneme se na odkrytí volných termínů. Levné letenky do Austrálie od KLM si vyberte snadno z kalendáře. Období pro let do Perthu od června 2015 do března 2016 je trochu zkreslující. Zatímco pro nynějšího podniknutí letu s cílem Austrálie (akce Perth od KLM) jsou v kalendáři poslední letenky, termínů od října je dostatek.

Podmínky trasy od KLM. Cesta do Austrálie s tímto dopravcem představuje dva nenáročné přestupy, což je u letu k protinožčům velmi důležitý aspekt. Konkrétně odletíte do Perthu z letiště Praha (PRG) s mezipřistáním v Holandsku (Amsterdam) 2 hodiny a 10 minut + Abu Dhabí v Emirátech (pauza opět jen necelé dvě hodiny) a přílet na Perth, Australia  Perth Arpt (PER) a stejně i zpět.

Tip: Obousměrné akční letenky Perth s odletem z naší metropole za cenu 22 a půl tisíce kč v současnoti představují nejlevnější variantu pro let do Austrálie z ČR. Navíc se nemusíte obávat hrozné cesty. Čekačky jsou zcela minimální a doprava s KLM taky nepředstavuje žádné utrpení, tak neváhejte a rezervujte včas!

⇆ Perth - Austrálie (z Prahy) 22.458,- kč kalendář

China Southern - Austrálie - levné letenky Perth, Sydney, Melbourne z Prahy 18.211,- kč

Chystáte se k letu na opačnou stranu zeměkoule a ještě jste si nestihli objednat levné letenky? Možná dobře i pro vás, protože je tu aerolinka China Southern Airlines a s ní i průvan v nabídce levných letenek do Austrálie. Destinace, které se mnohokrat nepodaří rezervovat pod 30 tisíc kč máte nyní možnost objednávat za ceny kolem 18 tisíc korun.

Chcete ušetřit pořádný ranec na letenkách? Aktuálně příchozí tarif nám naskýtá příležitost rezervovat si levné letenky do Austrálie a to hned ve třech variantách s odlety z Prahy a návraty do Vídně. Bookovat si můžete levné letenky Perth za 18.218,- kč, levné letenky Sydney za 18.492,- kč a levné letenky Melbourne s cenou 18.211,- kč.

Nezdá se vám to, ceny jsou skutečné platné a připraveny k rezervaci. Letenky je možné objednávat do 24.1.2014, pakliže se dříve nevyprodají. Podniknout poslední odlet v tomto tarifu je možné 30. června. Na příkladových odkazech najdete letenky do Perth, Sydney a Melbourne na květen.

Informace k tarifu: Vypravuje letecká společnost China Southern Airlines. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel. Ať už to je kterákoliv varianta zvýhodněných letenek, návraty jsou vždy cílen na letiště do Vídně. Pro všechny třirovněž platí dvě mezipřistání v Amsterdamu a Cantonu. U zpátečních místo Amsterdamu mezipřistanete v Paříži.

Tip: Samozřejmě neusíte být odkázání na pouhé příklady rezervace levné letenky do Perthu, Sydney a Melbourne pouze na květnové měsíce. Nechce-li se vám ztrácet čas s vyhledáváním další levné letenky do Austrálie, napište nám, rádi vám poradíme individuální možnosti pro vaše potřeby. Zde je veškerý souhrn akční letenky Austrálie, mrkněte.

- rezervace levné letenky Perth 18.218,- kč (z Prahy, do Vídně)

- rezervace levné letenky Melbourne 18.211,- kč (z Prahy, do Vídně)

- rezervace levné letenky Sydney 18.492,- kč (z Prahy, do Vídně)

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur