KLM ⇆ Austrálie - levné letenky Perth z Prahy (a zpět) 21.817,- kč

akce letenky Perth AutrálieKategorie levné letenky do Austrálie už nějaký ten týden zeje prázdnotou, ale tomu je konec! Fanoušky a zájemce o levné letenky z ČR k našim protinožcům potěší nově zrozené akční lety z Prahy do Perthu a zpět, jenž obstarává nizozemská KLM. K rezervaci vám momentálně stačí částka 21.817,- kč, což je cena i s poplatky.

Nahlédněme pod pokličku celkém různorodé dostupnosti s letenkami do Austrálie. Levné letenky Perth z Prahy od KLM lze objednávat až do 29. září. V současné chvíli si vyberete z termínů od 4. listopadu až po 12. duben 2016. Jediné úskalí je období vánoc. Chtěli bychom letět v tomto úseku, musel by být odlet už 6. prosince s návratem nedříve 18. ledna.

Po rezervaci levné letenky do Perthu nás čeká následující. Odlet z letiště Praha Václav Havel s mezipřistáním v Amsterdamu a Abu Dhabi končícím na letišti Perth Arpt (PER) Australia. Znovu připomínáme, že identický let z Perthu do Prahy máte už zahrnutý do ceny. Na trh se tlačí i Korean Air. Předkládáme vám její o tři tisíce drahší akční letenky do Brisbane a Sydney viz odkazy na kalendáře níže.

⇆ Perth - Austrálie (z Prahy) 21.817,- kč kalendář

⇆ Brisbane - Austrálie (z Prahy) 25.290,- kč kalendář

⇆ Sydney - Austrálie (z Prahy) 25.390,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety