KLM ⇆ Austrálie - levné letenky Perth z Prahy (a zpět) 21.817,- kč

akce letenky Perth AutrálieKategorie levné letenky do Austrálie už nějaký ten týden zeje prázdnotou, ale tomu je konec! Fanoušky a zájemce o levné letenky z ČR k našim protinožcům potěší nově zrozené akční lety z Prahy do Perthu a zpět, jenž obstarává nizozemská KLM. K rezervaci vám momentálně stačí částka 21.817,- kč, což je cena i s poplatky.

Nahlédněme pod pokličku celkém různorodé dostupnosti s letenkami do Austrálie. Levné letenky Perth z Prahy od KLM lze objednávat až do 29. září. V současné chvíli si vyberete z termínů od 4. listopadu až po 12. duben 2016. Jediné úskalí je období vánoc. Chtěli bychom letět v tomto úseku, musel by být odlet už 6. prosince s návratem nedříve 18. ledna.

Po rezervaci levné letenky do Perthu nás čeká následující. Odlet z letiště Praha Václav Havel s mezipřistáním v Amsterdamu a Abu Dhabi končícím na letišti Perth Arpt (PER) Australia. Znovu připomínáme, že identický let z Perthu do Prahy máte už zahrnutý do ceny. Na trh se tlačí i Korean Air. Předkládáme vám její o tři tisíce drahší akční letenky do Brisbane a Sydney viz odkazy na kalendáře níže.

⇆ Perth - Austrálie (z Prahy) 21.817,- kč kalendář

⇆ Brisbane - Austrálie (z Prahy) 25.290,- kč kalendář

⇆ Sydney - Austrálie (z Prahy) 25.390,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.