Praha - Melbourne

HIT! China Eastern Airlines - Austrálie - levné letenky Melbourne z Prahy (a zpět) 15.990,- kč

HIT! China Eastern Airlines - Austrálie - levné letenky Melbourne z Prahy (a zpět) 15.990,- kč

Tato letenka do Austrálie bourá všechny bariéry a nepsaná pravidla. Představujeme dlouhodobě nejlevnější letenku do Austrálie při odletu z České Republiky. Využijte parádně naceněného spoje do Melbourne leteckého přepravce China Eastern Airlines. 15.990,- kč nám bude stačit k rezervaci akční letenka Praha - Melbourne a zpět.

TIP! Qatar Airways - Austrálie - levné letenky Perth, Melbourne, Sydney z Prahy (zpáteční) 16.490,- kč

TIP! Qatar Airways - Austrálie - levné letenky Perth, Melbourne, Sydney z Prahy (zpáteční) 16.490,- kč

I když nám letadlo ušetří spoustu času, velké vzdálenosti napříč celým světem nějaký čas stejně zaberou. Strávit takovou cestu příjemně a v relativním komfortu i v ekonomické třídě příjde jistě vhod. Tohle oceníme třeba u letů do Austrálie. Přesně takovou příležitost nyní máme díky Qatar Airways v produkci levných letenek do Austrálie při odletu z Prahy již od 16.490,-

Sichuan Airlines ⇆ Austrálie - levné letenky Melbourne z Prahy (zpáteční) 19.650,- kč

akce letenky Austrálie - Melbourne z Prahy 19.650,- kč ...Sisuchan Airlines

Rozšířit současnou chudší nabídku levných letenek do Austrálie se rozhodla čínská regionální aerolinka Sichuan Airlines. Potěšujícím faktem jsou zlevněné lety s odletem z Česka. Cílem je druhé největší australské město Melbourne. Zpáteční letenka Praha - Melbourne se dá stlačit pod hranici 20 tisíc, lety se dají objednávat už za cenu 19.650,- kč.

Air Berlin ⇆ Austrálie - levné letenky Perth, Melbourne, Sydney, Brisbane z Prahy (a zpět) 21.348,- kč

akce letenky Austrálie - Melbourne, Perth, Sydney, BrisbanePoprvé v historii vám představujeme akční letenky do Austrálie od německých aerolinek Air Berlin. Letecká společnost specializující se v těchto dnech na levné letenky z Prahy míří i na kontinent Austrálie a Oceánie. Čtyři australská města Perth, Melbourne, Brisbane a Sydney ve zpátečním spoji z českého hlavního města  a zpět už za 21.348,- kč.

British Airways ⇆ Austrálie - levné letenky Perth, Melbourne, Brisbane, Sydney z Prahy (a zpět) od 18.375,- kč

akce letenky Austrálie - Perth, Melbourne, Brisbane, SydneyZaznamenali jste prosincové akční lety na opačnou stranu zeměkoule? Britský přepravce nám je servíroval od necelých dvaceti tisíc. Co se změnilo za necelý měsíc? Akční letenky od British Airways tu máme znovu a co je potěšitelné, jsou za ještě lepší cenu. 18.590,- kč i s poplatky je cena za zpáteční letenky do Austrálie z Prahy.

British Airways ⇆ Austrálie - levné letenky Perth, Melbourne, Brisbane, Sydney z Prahy (a zpět) od 19.826,- kč

akce letenky Austrálie - Perth, melbourne, Brisbane a SydneyDalší várka levných letenek "ke klokanům" se nám objevila u British Airways aneb jak pokořit cestu na opačnou stranu zeměkoule při odletu z Česka a neutratit přitom ani korunu navíc. Vyberte si z akčních zpátečních letenek z Prahy do Perthu za 19.990,- kč i s poplatky a za příplatek také do Melbourne, Brisbane a Sydney.

Etihad Airways ⇆ Austrálie - levné letenky z Prahy: Melbourne, Sydney (a zpět) 21.990,- kč

akce letenky Austrálie - Melbourne a SydneyJsou tu další akční letenky do Austrálie! Nepadly vám do noty výhodné zpáteční lety z Prahy do Perthu od KLM o kterých jsme vám dávali vědět před čtyřmi dny? Není třeba smutnit! V zápětí přispěchala Etihad Airways, která pokrývá obousměrné akční lety z Prahy do Melbourne a Sydney v cenách 21.990,- kč a 22.590,- kč.

China Southern ⇆ Austrálie - levné letenky Melbourne z Prahy 19.761,- kč

Vydejte se za bezvadných cenových podmínek k leteckému tripu s délkou 16 tisíc kilometrů, vedoucímu na opačnou stranu zeměkoule. Už jistě tušíte, že jde o levné letenky do Austrálie! Fanoušci letu k protinožcům už netrpělivě vyčkávají dalšího zrodu akce, kterak tady byla k mání naposledy letos v únoru, jenže  tyto lety připadaly pouze na odlety a návraty z irského Dublinu.

Dneškem nastávají ideální podmínky také pro zájemce o levné letenky do Austrálie z Prahy. Velmi lákavou akční cenu stanovenou na hranici 19.761,- kč i s poplatky si teď objednáte do australského města Melbourne v podání jedné z top světových aerolinek. Dopravu zajišťuje dopravce China Southern Airlines s malou výpomocí ČSA (České Aerolinie). Zpáteční let z Melbourne vede do německého Frankfurtu.

Dostupnost: Pakliže už vás nezajímá nic jiného, než jen období na kdy rezervovat levnou zpáteční letenku do Melbourne z Prahy s návratem Frankfurt, vězte, že jde o měsíc listopad. Ano, pouze tento jeden měsíc obnáší levné letenky Melbourne. Zabrouzdáte-li do kalendáře (klik na odkaz "kalendář" vespod zprávy), dostanete až k samotným volným termínům. Vyberte si volné datum pro levný let do Austrálie a zpět a dokončete rezervaci.

Info k dopravě: Důležitým faktorem při volbě letu k protinožcům jsou bezesporu podmínky letu. Pojďme se na ně podívat. Let do Melbourne s dvěma mezistopy startuje z letiště Praha Arpt (PRG)  Česko, dále na Amsterdam Schiphol Arpt (AMS) - dále na Kanton  Baiyun Internat... (CAN) s finišem na letišti Melbourne Tullamarine Arp... (MEL). Vše na palubě China Southern Airlines. Let zpátky za asistence ČSA už obsahuje pouze jedno mezipřistání v Kantonu s konečným příletem na letiště Frankfurt, Německo.

Tip: Mnoho z vás si levné letenky nejen do Melbourne nestihne objednat včas. Je to dáno hlavním podstatným faktorem. Je to denně omýlané téma, ale někteří jakoby na to stále nechtěli reflektovat. Ve vlastním zájmu se řiďte vždy datumem vydání zprávy a pokyny v ní uvedených. Ty nejzajímavější ceny a destinace s nimi spojené obvykle u nás monituruje větší počet turistů, je tedy potřeba na akci reagovat velmi flexibilně.

⇆ Melbourne - Austrálie z Prahy 19.761,- kč kalendář

China Southern - Austrálie - levné letenky Perth, Sydney, Melbourne z Prahy 18.211,- kč

Chystáte se k letu na opačnou stranu zeměkoule a ještě jste si nestihli objednat levné letenky? Možná dobře i pro vás, protože je tu aerolinka China Southern Airlines a s ní i průvan v nabídce levných letenek do Austrálie. Destinace, které se mnohokrat nepodaří rezervovat pod 30 tisíc kč máte nyní možnost objednávat za ceny kolem 18 tisíc korun.

Chcete ušetřit pořádný ranec na letenkách? Aktuálně příchozí tarif nám naskýtá příležitost rezervovat si levné letenky do Austrálie a to hned ve třech variantách s odlety z Prahy a návraty do Vídně. Bookovat si můžete levné letenky Perth za 18.218,- kč, levné letenky Sydney za 18.492,- kč a levné letenky Melbourne s cenou 18.211,- kč.

Nezdá se vám to, ceny jsou skutečné platné a připraveny k rezervaci. Letenky je možné objednávat do 24.1.2014, pakliže se dříve nevyprodají. Podniknout poslední odlet v tomto tarifu je možné 30. června. Na příkladových odkazech najdete letenky do Perth, Sydney a Melbourne na květen.

Informace k tarifu: Vypravuje letecká společnost China Southern Airlines. Odlétá se z letiště Praha Václav Havel. Ať už to je kterákoliv varianta zvýhodněných letenek, návraty jsou vždy cílen na letiště do Vídně. Pro všechny třirovněž platí dvě mezipřistání v Amsterdamu a Cantonu. U zpátečních místo Amsterdamu mezipřistanete v Paříži.

Tip: Samozřejmě neusíte být odkázání na pouhé příklady rezervace levné letenky do Perthu, Sydney a Melbourne pouze na květnové měsíce. Nechce-li se vám ztrácet čas s vyhledáváním další levné letenky do Austrálie, napište nám, rádi vám poradíme individuální možnosti pro vaše potřeby. Zde je veškerý souhrn akční letenky Austrálie, mrkněte.

- rezervace levné letenky Perth 18.218,- kč (z Prahy, do Vídně)

- rezervace levné letenky Melbourne 18.211,- kč (z Prahy, do Vídně)

- rezervace levné letenky Sydney 18.492,- kč (z Prahy, do Vídně)

Qantas Airways - Austrálie - levné letenky do Melbourne z Prahy 21.680,- kč

Do boje o nejlevnější letenky vyráží také austrálská letecká společnost Qantas Airways s akčním tarifem na levné letenky do Austrálie s odletem z Prahy. A co se přesně nabízí? Rezervujte si levné letenky do Melbourne s odletem z Prahy a návratem do anglického londýna za cenu 21.680,- kč včetně tax a poplatků a minimalizujte svoje náklady na let do Austrálie na minimum!

Pojďme k tarifu. Levné letenky do Melbourne v tarifu Qantas Airways jsou dostupné pro lety ve vybraných dnech v období od února do března. Přesné informace k volným levným letenkám do Austrálie z Prahy zjistíte pod odkazem na rezervaci akční letenky níže. Info k letu: odlétá se z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie. Výhodou je krátší mezipřistání (2h a 50min). Finální přílet je na letiště Tullamarine Arpt, Melbourne, Austrálie.

Jelikož už před pár dny proběhly nějaké ty akce na levné letenky do Austrálie, je velmi pravděpodobné, že tohle je poslední nabídka na levné letenky k naším protinožcům v dohledné době, zvláště, pakliže se jedná o akční letenky do Melbourne s odletem z Prahy, tak neváhejte a rezervujte si termíny, dokud se dají letenky ještě pořídit levně.

Tip na závěr: ušetřete penízky nejen na letence! Vyberte si z levného ubytování v Melbourne, ovšem ne za cenu nižšího komfortu. Doporučujeme vybírat z akčních nabídek hotelů v Melbourne, naleznete je zde.

Online rezervace levné letenky Melbourne (Austrálie)

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur