Niki Luftfahrt - Izrael - levné letenky Tel Aviv 4.890,- kč

Leťte do Izraele s výraznou slevou! Za kolik nyní pořídíme zpáteční letenku do Izraele? Po delší době je tu akce na levné letenky do Tel Aviv pod 5 tisíc kč. Přesněji řečeno, za zpáteční letenky nyní zaplatíte pouhých 4.890,- kč včetně tax a poplatků a to dokonce s výběrem volného data z kalendáře online ukazující volné termíny.

Mrkněme na aktuální možnosti levného letu do Izraele trochu podrobněji. Jste-li z jižní části naší země, nebudete to mít ani daleko. Tarif totiž umožňuje zaknihovávat si levné letenky Tel Aviv s odlety z Vídně včetně zpátečního letu Tel Aviv - Vídeň.

Termíny: zpáteční levné letenky do Izraele (Tel Aviv) s dopravcem Niki Luftfahrt s odletem z Vídně jsou k dispozici na vybrané termíny od 6. listopadu do června 2014. V tomto období, vyjma letů tam v měsíci dubnu jsou k mání levné letenky na všechny měsíce.

Tip: rezervovali byste si raději letenky do Tel Aviv s odlety z Prahy? Jsou tady ještě zpáteční akční letenky do Tel Avivu za cenu 6.190,- kč i s poplatky. Obě varianty pro rezervování letenky levně najdete na následujících odkazech. Vybírejte rychle!

- rezervace letenky Tel Aviv - Izrael 4.890,- kč (z Vídně)

- rezervace letenky Tel Aviv - Izrael 6.190,- kč (z Prahy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.