Niki Luftfahrt - Izrael - levné letenky Tel Aviv 4.890,- kč

Leťte do Izraele s výraznou slevou! Za kolik nyní pořídíme zpáteční letenku do Izraele? Po delší době je tu akce na levné letenky do Tel Aviv pod 5 tisíc kč. Přesněji řečeno, za zpáteční letenky nyní zaplatíte pouhých 4.890,- kč včetně tax a poplatků a to dokonce s výběrem volného data z kalendáře online ukazující volné termíny.

Mrkněme na aktuální možnosti levného letu do Izraele trochu podrobněji. Jste-li z jižní části naší země, nebudete to mít ani daleko. Tarif totiž umožňuje zaknihovávat si levné letenky Tel Aviv s odlety z Vídně včetně zpátečního letu Tel Aviv - Vídeň.

Termíny: zpáteční levné letenky do Izraele (Tel Aviv) s dopravcem Niki Luftfahrt s odletem z Vídně jsou k dispozici na vybrané termíny od 6. listopadu do června 2014. V tomto období, vyjma letů tam v měsíci dubnu jsou k mání levné letenky na všechny měsíce.

Tip: rezervovali byste si raději letenky do Tel Aviv s odlety z Prahy? Jsou tady ještě zpáteční akční letenky do Tel Avivu za cenu 6.190,- kč i s poplatky. Obě varianty pro rezervování letenky levně najdete na následujících odkazech. Vybírejte rychle!

- rezervace letenky Tel Aviv - Izrael 4.890,- kč (z Vídně)

- rezervace letenky Tel Aviv - Izrael 6.190,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.