Niki Luftfahrt - Francie - levné letenky do Paříže 2.546,- kč

Jako příjemný odpočinek od každodenního stresu může posloužit výlet do romantické Paříže. Zajímavý tarif na levnější let do francouzského hlavního města se objevil s rezervačním systému student agency. Jsou tu levné letenky do Paříže s odletem z Vídně za 2.546,- kč od rakouské lowcost letecké společnosti Niki Luftfahrt. Cena je uvedena včetně zpátečního letu.

Jak to vypadá s výběrem termínů na levný let do Francie? Nutno říci, že dobře. K výběru letenky totiž máte kalendář a v něm zobrazeny aktuální volné akční letenky do Paříže s termíny od 5. listopadu až do 31. května 2014. Všechny volné levné letenky mají jednotnou cenu 2.546,- kč, pakliže nedojde k jejímu zvýšení.

Popis tarifu - letí se s nízkonákladovkou Niki Luftfahrt z letiště Vídeň / Vienna Intl.(VIE) s příletem na letiště Paříž / Charles De Gaulle (CDG). Délka lowcost letu z Vídně do Paříže trvá hodinu a 45 minut.

Tip: akční kalendář a v něm volné levné letenky si zobrazíte kliknutím na odkaz pro rezervaci. Čím později budete letenky do Paříže vybírat, tím měné termínů budete mít k dispozici, vyplatí se tedy neváhat.

Online rezervace levné letenky Paříž (Francie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.