Niki Luftfahrt - Francie - levné letenky do Paříže 2.546,- kč

Jako příjemný odpočinek od každodenního stresu může posloužit výlet do romantické Paříže. Zajímavý tarif na levnější let do francouzského hlavního města se objevil s rezervačním systému student agency. Jsou tu levné letenky do Paříže s odletem z Vídně za 2.546,- kč od rakouské lowcost letecké společnosti Niki Luftfahrt. Cena je uvedena včetně zpátečního letu.

Jak to vypadá s výběrem termínů na levný let do Francie? Nutno říci, že dobře. K výběru letenky totiž máte kalendář a v něm zobrazeny aktuální volné akční letenky do Paříže s termíny od 5. listopadu až do 31. května 2014. Všechny volné levné letenky mají jednotnou cenu 2.546,- kč, pakliže nedojde k jejímu zvýšení.

Popis tarifu - letí se s nízkonákladovkou Niki Luftfahrt z letiště Vídeň / Vienna Intl.(VIE) s příletem na letiště Paříž / Charles De Gaulle (CDG). Délka lowcost letu z Vídně do Paříže trvá hodinu a 45 minut.

Tip: akční kalendář a v něm volné levné letenky si zobrazíte kliknutím na odkaz pro rezervaci. Čím později budete letenky do Paříže vybírat, tím měné termínů budete mít k dispozici, vyplatí se tedy neváhat.

Online rezervace levné letenky Paříž (Francie)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety