Maledivy - nejlevnější letenky Male 9.807,- kč

Po klidnějším víkendu jsme opět tady. Začínáme opravdovou cestovatelskou peckou, která pozmění plány nejednomu cestovateli. Opět se daly dohromady dvě přední letecké společnosti a to polská LOT Polish Airlines a srílanská SriLankan Airlines a spolu vytvořily akční tarif, který vyústil v nabídku aktuálně nejlevnějších letenek na Maledivy.

Objednávejte zpáteční levné letenky do Male s odletem z polské Varšavy za lákavou cenu 9.807,- kč. Tarif obsahuje ceny včetně všech tax a poplatků. Méně zkušené informujeme, že zpáteční rovná se včetně letu Male - Varšava. Levné letenky není nutné vyhledávat. Pro blokaci letenky na Maledivy stačí označit příslušný termín z kalendáře v období leden až květen. Link najdete pod rezervačním odkazem na konci tohoto tipu.

Bližší informace k letu do Male: Odlet s LOT z letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko vedoucí k prvnímu mezistopu na Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo. Odtud se pokračuje s aerolinkami SriLankan Airlines k poslednímu mezistopu na Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Finální přílet je na Male Intl Arpt, Male, Maledivy. Stejně se letí i zpět. Doby mezipřistání jsou individuální a najdete je v rezervaci.

Tip: Odpískali jste levné letenky na Maledivy kvůli odletu z Varšavy? To je velká chyba. Do Varšavy se totiž z ČR snadno dopravíte, jak vlakem, nebo autobusem. Využijte například České Dráhy, nebo autobusovou dopravu Student Agency či Eurolines. Konkrétně poradit vám můžeme na našem facebooku.

Male - Maledivy 9.807,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.