Maledivy - nejlevnější letenky Male 9.807,- kč

Po klidnějším víkendu jsme opět tady. Začínáme opravdovou cestovatelskou peckou, která pozmění plány nejednomu cestovateli. Opět se daly dohromady dvě přední letecké společnosti a to polská LOT Polish Airlines a srílanská SriLankan Airlines a spolu vytvořily akční tarif, který vyústil v nabídku aktuálně nejlevnějších letenek na Maledivy.

Objednávejte zpáteční levné letenky do Male s odletem z polské Varšavy za lákavou cenu 9.807,- kč. Tarif obsahuje ceny včetně všech tax a poplatků. Méně zkušené informujeme, že zpáteční rovná se včetně letu Male - Varšava. Levné letenky není nutné vyhledávat. Pro blokaci letenky na Maledivy stačí označit příslušný termín z kalendáře v období leden až květen. Link najdete pod rezervačním odkazem na konci tohoto tipu.

Bližší informace k letu do Male: Odlet s LOT z letiště Warsaw Intl Arpt, Varšava, Polsko vedoucí k prvnímu mezistopu na Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo. Odtud se pokračuje s aerolinkami SriLankan Airlines k poslednímu mezistopu na Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Finální přílet je na Male Intl Arpt, Male, Maledivy. Stejně se letí i zpět. Doby mezipřistání jsou individuální a najdete je v rezervaci.

Tip: Odpískali jste levné letenky na Maledivy kvůli odletu z Varšavy? To je velká chyba. Do Varšavy se totiž z ČR snadno dopravíte, jak vlakem, nebo autobusem. Využijte například České Dráhy, nebo autobusovou dopravu Student Agency či Eurolines. Konkrétně poradit vám můžeme na našem facebooku.

Male - Maledivy 9.807,- kč rezervace

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.