Lufthansa - levné letenky Singapur z Prahy 14.570,- kč

Přinášíme tip na komfortní let s Lufthansou do Singapuru, město které se pyšní nejvyšší kvalitou života na světě teď máte možnost bookovat levné letenky Singapur s odlety z Prahy za vynikajících 14.570,- kč s taxami i poplatky. Cena je uvedena včetně zpátečních letů zpět do Prahy.

Lufthansa nepatří mezi nejlevnější aerolinky, cena za letenky do Singapuru z Prahy je ovšem velmi výhodná. Konkurenci tomuto tarifu teď dělá pouze tarif Emirates Airlines, kdy si můžete zarezervovat levné letenky od této aerolinky za 17.377,- kč. Pochopitelně, že tyto akční lety jsou na ještě vyšší úrovni.

Termíny: Akce německé letecké společnosti Lufthansa na zpáteční levné letenky Singapur z Prahy je dělaná na období od 9. prosince do 25. března 2014. Má odlety z letiště Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo. Přílet je na letiště Changi Intl Arpt, Singapur, Singapur. Stejně poletíte i zpět.

Tip: Chcete-li se snadno zrorientovat na poli levných letenek do Singapuru, navštivte tento odkaz. Můžeme vás ubezpečit, že co se týká poměru cena/výkon, levnější letenky do Singapuru z Prahy v této době neseženete.

- online rezervace levné letenky Singapur 14.570,- kč (z Prahy)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety