Lufthansa - levné letenky Singapur z Prahy 14.570,- kč

Přinášíme tip na komfortní let s Lufthansou do Singapuru, město které se pyšní nejvyšší kvalitou života na světě teď máte možnost bookovat levné letenky Singapur s odlety z Prahy za vynikajících 14.570,- kč s taxami i poplatky. Cena je uvedena včetně zpátečních letů zpět do Prahy.

Lufthansa nepatří mezi nejlevnější aerolinky, cena za letenky do Singapuru z Prahy je ovšem velmi výhodná. Konkurenci tomuto tarifu teď dělá pouze tarif Emirates Airlines, kdy si můžete zarezervovat levné letenky od této aerolinky za 17.377,- kč. Pochopitelně, že tyto akční lety jsou na ještě vyšší úrovni.

Termíny: Akce německé letecké společnosti Lufthansa na zpáteční levné letenky Singapur z Prahy je dělaná na období od 9. prosince do 25. března 2014. Má odlety z letiště Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo. Přílet je na letiště Changi Intl Arpt, Singapur, Singapur. Stejně poletíte i zpět.

Tip: Chcete-li se snadno zrorientovat na poli levných letenek do Singapuru, navštivte tento odkaz. Můžeme vás ubezpečit, že co se týká poměru cena/výkon, levnější letenky do Singapuru z Prahy v této době neseženete.

- online rezervace levné letenky Singapur 14.570,- kč (z Prahy)

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.