Lufthansa - levné letenky Singapur z Prahy 14.570,- kč

Přinášíme tip na komfortní let s Lufthansou do Singapuru, město které se pyšní nejvyšší kvalitou života na světě teď máte možnost bookovat levné letenky Singapur s odlety z Prahy za vynikajících 14.570,- kč s taxami i poplatky. Cena je uvedena včetně zpátečních letů zpět do Prahy.

Lufthansa nepatří mezi nejlevnější aerolinky, cena za letenky do Singapuru z Prahy je ovšem velmi výhodná. Konkurenci tomuto tarifu teď dělá pouze tarif Emirates Airlines, kdy si můžete zarezervovat levné letenky od této aerolinky za 17.377,- kč. Pochopitelně, že tyto akční lety jsou na ještě vyšší úrovni.

Termíny: Akce německé letecké společnosti Lufthansa na zpáteční levné letenky Singapur z Prahy je dělaná na období od 9. prosince do 25. března 2014. Má odlety z letiště Ruzyně Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Frankfurt Intl, Frankfurt, Německo. Přílet je na letiště Changi Intl Arpt, Singapur, Singapur. Stejně poletíte i zpět.

Tip: Chcete-li se snadno zrorientovat na poli levných letenek do Singapuru, navštivte tento odkaz. Můžeme vás ubezpečit, že co se týká poměru cena/výkon, levnější letenky do Singapuru z Prahy v této době neseženete.

- online rezervace levné letenky Singapur 14.570,- kč (z Prahy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.