letenky z Benátek

TIP! Alitalia - USA - levné letenky New York 7.690,- kč

TIP! Alitalia - USA - levné letenky New York 7.690,- kč

Poznávání jednoho z největších měst světa s 5 čtvrtmi může být zase o něco jednodušší. Zúročit trojičku levných letenek do New Yorku může nyní nejeden cestovatel. V režii italského dopravce Alitalia se teď dá vybrat letenka k Mannhatonu s odletem z Milána, Říma a Benátek s akční cenou za zpáteční let 7.690,- kč.

TIP! KLM - USA - Kalifornie - levné letenky Los Angeles (zpáteční) - 2 varianty 9.999,- kč

TIP! KLM - USA - Kalifornie - levné letenky Los Angeles (zpáteční) - 2 varianty 9.999,- kč

Cesta na západní pobřeží Spojených Států Amerických se může vyplatit na křídlech KLM. Nizozemská národní aerolinka se pokusila prodrat na trh s nejlevnějšími letenkami do Kalifornie dvojičkou tarifů z nám nejvíce dostupnějších italských měst Miláno a Benátky. Letenky do Los Angeles startují už na 9.999,- kč.

TIP! TAP Air Portugal - Brazílie - levné letenky Natal (zpáteční) 9.490,- kč

TIP! TAP Air Portugal - Brazílie - levné letenky Natal (zpáteční) 9.490,- kč

Přinášíme další vodítko k aktuálně levné letence do Brazílie. Jestli jste taky propásli květnové letenky do Rio de Janeiro s odletem z Prahy od Alitalia za 13.690,- kč a kladete si otázku, jakou alternativu dopravy do Brazílie zvolit, doporučujeme aktuálně výhodné letenky do Natal z italských letišť Benátky a Miláno a nebo taky z německého Mnichova, již za 9.490,- kč!

TIP! Air Canada - Kanada - levné letenky Toronto 8.990,- kč

TIP! Air Canada - Kanada - levné letenky Toronto 8.990,- kč

Jakou aerolinku volit pro snížení nákladů na cestě do Kanady? Momentálně se vyplatí plánovat let na křídlech dopravce Air Canada. Co nabízí tato kanadská aerolinka? Jsou to aktuální akční letenky Toronto za 8.990,- kč ve zpátečním spoji, při odletu z letecky dobře dostupných italských Benátek. Země javorového listu jen za 9 tisíc a prohlídka Itálie za tisícovku!

TIP! Turkish Airlines ⇆ Brazílie a Argentina - levné letenky Sao Paulo a Buenos Aires (zpáteční) 5.690,- kč

akce letenky Brazílie a ArgentinaChybné tarify jsou nyní dostupné nejen u Severní Ameriky, ale také u Jižní. Využijte ještě stále dostupných error spojů Turkish Airlines. Letenky do Sao Paulo z Benátek, Říma a Milána s návratem do Vilniusu koupíte za 5.690,- kč. To je co se týká Brazílie. Argentina v této variantě za 7.290,- kč. Letět se dá do Buenos Aires opět z Milána, Říma nebo Benátek.

Iberia ⇆ Japonsko - levné letenky Tokio (zpáteční) 5.340,- kč

akce letenky Japonsko - TokioJe tu další chybný tarif, který by neměl uniknout pozornosti žádného cestovatele! Japonsko už za 5 tisíc! To je další bombice kterou si můžete ulovit v těchto dnech! Po USA za necelé čtyři a Brazílii za osm nám stačí k rezervaci letenky do Tokia už 5.390,- kč. Vyberte si opět z několika alternativ, všechny jsou zajímavé. Buď let s Iberia z Bruselu nebo z Itálie. Čtěte dále a dozvíte se víc.

Air Canada ⇆ Kuba - levné letenky Havana (zpáteční) 12.782,- kč

akce letenky Kuba - HavanaLetní dovolená na Kubě nemusí být otázka mnoha desítek tisíc! Budete-li aktuálně plánovat let s kanadskou leteckou společností Air Canada, moc se u placení neprohnete. Prosincové letenky do Varadera z Vídně od Air Berlin za 13.667,- kč směle nahrazují levné letenky Havana za 12.782,- kč s odlety ze tří italských měst Benátky, Miláno a Řím.

Alitalia ⇆ Nigérie - levné letenky Lagos 4.882,- kč

Tak to tu ještě nebylo! Po několika letech se mezi naši tipy objevují i levné letenky do Nigérie! Země na Západě Afriky je na dosah za cenu, která se bezesporu dá nazvat tou nejlevnější. Počínaje dnešním dnem spatřil světlo světa tarif na levné letenky do Lagosu za neuvěřitelných 4.882,- kč při odletu z italských Benátek, kam i z Prahy doletíme za pár korun.

Nejlevnější letenky do Lagosu, největšího města Nigérie má na svých bedrech překvapivě italská nízkonákladová aerolinka Alitalia. Rychle si klikněte na odkaz "kalendář" jakmile dočtete tento tip. Získáte tak před ostatními náskok a vyberete si z hromady volných termínů od 16. dubna až do 13. prosince 2015. Cena může být kdykoliv navýšena, takže nezaváhejte.

Zde už jsou samotné podmínky letu do Nigérie. Samotný let z letiště v Benátkách s dopravcem Alitalia provází také mezipřistání v Abu Dhabi, odkud přesednete na letadlo Etihad Airways a letíte na letiště Lagos  Murtala Muhamme... (LOS) Nigérie. Zpátky z Lagosu stejně, jen v opačném pořadí.

Tip: Nakonec bychom vám rádi na reálném a konkrétním případě ukázali, nakolik takový let výjde při odletu z Česka. Letenku Praha - Benátky a zpět si teď rezervujeme už za 1.373,- kč (Wizz Air). K této sumě si připočteme dnes promované letenky Nigérie za 4.882,- kč a dostáváme se na celkovou částku 6.255,- kč za let z Česka do Západní Afriky. Lepší nabídku najdete horkotěžko.

⇆ Lagos - Nigérie 4.882,- kč kalendář

Qatar Airways ⇆ Kambodža - levné letenky Phnom Penh 11.569,- kč

Povedený tarif se nyní objevil u vytříbeného dopravce Qatar Airways. Náročným dobrodruhům vůbec poprvé (za takovou cenu)  představujeme levné letenky do Kambodži a kam jinam, než do hlavního města Phnom Penh, největšího a kultůrně nejvýznamnějšího města státu Kambodža. A teď už k ceně, která je libová. Zpáteční letenky Kambodža koupíte při odletu z Benátek za 11.569,- kč, což nemá konkurenci.

Do méně navstěvované země v Jihovýchodní Asii, jako je Kambodža si v tuto chvíli zaknihujeme termín, který si zvolíme na kterýkoliv měsíc v roce. V praxi to znamená období od 20. ledna do 10. prosince. Na rezervaci levné letenky Phnom Penh máte čas do 16. ledna, pak již pozbyde platnost.

Info k letu s cílem Kambodža: Let s aerolinkou Qatar Airways je vždy zárukou vysokého komfortu už i v ekonomické třídě. Let je započat v Benátkách s kratším mezipřistáním v Qatarském Doha. Dále vás také čeká přelet přes Ho Či Minovo Město v Číně, kde bude probíhat palivový mezistop. Přílet je na letiště Phnom Penh (PNH) - Kambodža a stejnou trasu absolvujete i z Phnom Penh zpět do Benátek.

Tip: Nováčkům takovou cestu nedoporučujeme. Pakliže teprve začínáte s cestováním a prahnete za každou cenu po Asii, leťte nejdříve do Thajska, které působí na turisty jako ráj na zemi. Nenecháte-li se odradit od letenek do Kambodži, radíme pro dopravu do italských Benátek využít jeden z lowcost tarifů, které nabízí např. Ryanair, Easyjet nebo případně klasika s italskou Alitalia.

⇆ Phnom Penh - Kambodža 11.569,- kč rezervace

Alitalia ⇆ Argentina - levné letenky do Buenos Aires 13.529,- kč

Argentina aneb v rytmu tanga! Netypicky nám k levné cestě do této temperamentní jihoamerické země otevírá brány, nám dobře známá italská letecká společnost Alitalia. Za spolupráce s českými prodejci se v našem systému objevují k dohledání obousměrné levné letenky do Buenos Aires s cenou 13.529,- kč. Odlety vedou z Benátek či Milána, kam vás dopraví lowcost aerolinky za pár stovek!

Pozorným čtenářům neunikla šance letět levněji do Argentiny z 5. února, kdy jsme avizovali možnost objednávat zpáteční letenky do Buenos Aires z německého Lipska za 14.860,- kč. Lidičky ze západní části ČR tak měli značnou výhodu. Nyní se naskýtá příležitost na objednání letenky do tohoto argnetinského hlavního města ještě o cca třináct stovek níže. Leťte za částku 13.521,- kč.

Zajímá vás výhledová situace pro zaknihování levné letenky do Buenos Aires s dopravcem Alitalia, což znamená dostupnost a počet volných míst? V probíhajícím období se vyplatí rezervovat letenky Argentina na data do 30. června. Kdy nejnižší ceny docílíte, poletíte li na přelomu května a června. Na objednání spoje máte čas do konce měsíce.

Obě varianty (alternativa letu z Milána nebo Benátek) najdete v příkladových odkazech majících vás inspirovat na konci článku. Termíny jsou reálné, takže je možné si je ihned zamluvit. Nenáročné zlevněné spoje do Jižní Ameriky odlétají buď z letiště Benátky (VCE) Itálie, nebo Milán (MXP) přes Řím (FCO) s krátkou pauzou a příletem na Buenos Aires (EZE) Argentina.V ceně levné letenky je příruční a odbavené zavazadlo do hmotnosti 23 kg.

Na závěr bychom vám před samotným objednáním doporučili nahlédnout do kompletní kategorie levné letenky do Buenos Aires, kde získáte přehled za kolik se dá letět, ulovíme li ideální nepředraženou linku (link zde). Jak se dostat do Benátek či Milána? Snadno! Mrkněte tady. Nevynechejte tyto pozoruhodnosti Buenos Aires: Prezidentský Palac Plaza de Mayo, čtvrť Palermo s Botanickou zahradou, ZOO a planetkem, San Telmo a La Boca se sídlem slavného Boca Juniors.

⇆ Buenos Aires - Argentina z Benátek 13.529,- kč rezervace

⇆ Buenos Aires - Argentina z Milána 13.644,- kč rezervace

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur