Alitalia ⇆ Nigérie - levné letenky Lagos 4.882,- kč

Tak to tu ještě nebylo! Po několika letech se mezi naši tipy objevují i levné letenky do Nigérie! Země na Západě Afriky je na dosah za cenu, která se bezesporu dá nazvat tou nejlevnější. Počínaje dnešním dnem spatřil světlo světa tarif na levné letenky do Lagosu za neuvěřitelných 4.882,- kč při odletu z italských Benátek, kam i z Prahy doletíme za pár korun.

Nejlevnější letenky do Lagosu, největšího města Nigérie má na svých bedrech překvapivě italská nízkonákladová aerolinka Alitalia. Rychle si klikněte na odkaz "kalendář" jakmile dočtete tento tip. Získáte tak před ostatními náskok a vyberete si z hromady volných termínů od 16. dubna až do 13. prosince 2015. Cena může být kdykoliv navýšena, takže nezaváhejte.

Zde už jsou samotné podmínky letu do Nigérie. Samotný let z letiště v Benátkách s dopravcem Alitalia provází také mezipřistání v Abu Dhabi, odkud přesednete na letadlo Etihad Airways a letíte na letiště Lagos  Murtala Muhamme... (LOS) Nigérie. Zpátky z Lagosu stejně, jen v opačném pořadí.

Tip: Nakonec bychom vám rádi na reálném a konkrétním případě ukázali, nakolik takový let výjde při odletu z Česka. Letenku Praha - Benátky a zpět si teď rezervujeme už za 1.373,- kč (Wizz Air). K této sumě si připočteme dnes promované letenky Nigérie za 4.882,- kč a dostáváme se na celkovou částku 6.255,- kč za let z Česka do Západní Afriky. Lepší nabídku najdete horkotěžko.

⇆ Lagos - Nigérie 4.882,- kč kalendář

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.