Alitalia ⇆ Nigérie - levné letenky Lagos 4.882,- kč

Tak to tu ještě nebylo! Po několika letech se mezi naši tipy objevují i levné letenky do Nigérie! Země na Západě Afriky je na dosah za cenu, která se bezesporu dá nazvat tou nejlevnější. Počínaje dnešním dnem spatřil světlo světa tarif na levné letenky do Lagosu za neuvěřitelných 4.882,- kč při odletu z italských Benátek, kam i z Prahy doletíme za pár korun.

Nejlevnější letenky do Lagosu, největšího města Nigérie má na svých bedrech překvapivě italská nízkonákladová aerolinka Alitalia. Rychle si klikněte na odkaz "kalendář" jakmile dočtete tento tip. Získáte tak před ostatními náskok a vyberete si z hromady volných termínů od 16. dubna až do 13. prosince 2015. Cena může být kdykoliv navýšena, takže nezaváhejte.

Zde už jsou samotné podmínky letu do Nigérie. Samotný let z letiště v Benátkách s dopravcem Alitalia provází také mezipřistání v Abu Dhabi, odkud přesednete na letadlo Etihad Airways a letíte na letiště Lagos  Murtala Muhamme... (LOS) Nigérie. Zpátky z Lagosu stejně, jen v opačném pořadí.

Tip: Nakonec bychom vám rádi na reálném a konkrétním případě ukázali, nakolik takový let výjde při odletu z Česka. Letenku Praha - Benátky a zpět si teď rezervujeme už za 1.373,- kč (Wizz Air). K této sumě si připočteme dnes promované letenky Nigérie za 4.882,- kč a dostáváme se na celkovou částku 6.255,- kč za let z Česka do Západní Afriky. Lepší nabídku najdete horkotěžko.

⇆ Lagos - Nigérie 4.882,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.