Levné letenky na nákupy do New Yorku

Značková trička, košile či kožené boty za 10 dolarů, džíny o pět dolarů víc a Apple iPod za 200$. To jsou lákadla, za kterými se nyní, když padla poslední vízová bariéra do Spojených států, vyplatí zajet na návštěvu New Yorku.

 

Zaleťte si do Ney Yorku  nejlidnatějšího města Spojených států, metropoli zábavy, umění, módy a reklamy. Zaleťte na nákupy do New Yorku!

Zajistíme Vám:

– zpáteční letenku do New Yorku
- rezervaci 4 nocí ve 3* hotelu ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní (pobyt možno prodloužit)
- cestovní pojištění
- knižního průvodce na cestu
- doporučené okruhy městem + tipy na nejlepší nákupy v New Yorku*

Vše je jen na vás – naším itinerářem a tipy na nákupy se můžete zcela inspirovat, nebo si z něj vybrat jen některé části, případně jej rozšířit i o další zajímavá místa.

Odhadované náklady vaší samostatné cesty na 5 dní / 4 noci: 19 600 Kč / osoba (bez nákupů). (letenky, ubytování, knižní průvodce, pojištění)

Vše je jen ve vašich rukou!


Nejlevněji do New Yorku – online rezervace:

 

Několik tipů na nejvýhodnější nákupy v New Yorku:

OBLEČENÍ A BOTY

- outlety

Century 21
poloha: 22 Cortlandt Street (mezi Broadway and Church Street,)
Na jižním cípu Manhattanu, poblíž bývalého World Trade Centra. Najdete zde snad všechny evropské i americké značky, na které si vzpomenete, zlevněné o 70% a přitom se jedná o nejnovější kolekce!

Macy's
poloha: Herald Square na 34th Street a Broadway
Nejznámější a největší obchodní dům v New Yorku. Získáte zde 11% slevu po předložení cestovního pasu. Oblečení, obuv, kosmetika, zavazadla,…a mnoho dalšího. spodní prádlo

Victoria Secret
poloha: roh Broadway a Prince street
Luxusní spodní prádlo za dobré ceny.

- boty

DSW
poloha: jižní část Union Square (roh 14th Street a University Place)
Největší výběr bot všech stylů a značek za neuvěřitelně nízké ceny.

- sportovní móda

Quicksilver
poloha: TimesSquare, 42nd Street a Broadway
Dobře zásobený obchod pro mladé, kde koupíte nejen stejnojmennou značku, ale i třeba Roxy, DC, Etnies, Billabong a Element.

- další místa pro dobré nákupy

St. Marks Place
poloha: 8th Street v East Village
Nakupování s atmosférou v East Village, ulice plná stylových krámků, butiků, luxusních secondhandů, kde se dají při troše štěstí a trpelivosti najít opravdové perly. Zajímavé dárky a suvenýry z New Yorku.

Canal Street – Houston Street
poloha: oblast Broadway mezi Canal a Houston Street
Zde se nachází řada větších i menších obchodů, kde lze dobře a výhodně nakoupit oblečení a boty různých značek – džíny Tommy Hilfiger, spodní prádlo Calvin Klein a mnoho dalších značek.

5th Avenue
poloha: oblast kolem Central Parku až po 42nd Street
Největší koncentrace luxusních butiků všech proslulých světových návrhářů. Procházka po 5th Avenue je opravdovým zážitkem pro všechny milovníky módy.

ELEKTRONIKA

JR – Electronics
poloha: 23 Park Row
Největší výběr elektroniky – fotoaparáty, kamery, Ipody a mnoho dalšího za třetinové ceny.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.