Levné letenky do Singapuru z Prahy 11.550,- kč

Máme tady další cenovou pecku od aerolinek Alitalia! Rezervovat si letenky levně můžeme tentokrát do jednoho z největších přístavů na světě a to dokonce s odletem z Prahy. Za skvělou cenu 11.550,- kč včetně tax a poplatků se nabízí k rezervaci levné letenky do Singapuru a protože prosincový tip na levné letenky do Singapuru již byl kapacitně zcela vyčerpán, příjde určitě vhod další atraktivní let!

Jelikož se nabízí několik variant pro rezervaci levné letenky do Singapuru, bude nejlepší si je ukázat na několika konkrétních příkladech. Návraty do Varšavy, nebo Budapešti. Létat se dá i opačně, tozn. s odletem z Varšavy do Singapuru a návrat do Prahy, ale nyní už slíbené příklady.

- duben - letenky Praha - Singapur - Varšava

- květen - letenky Praha - Singapur - Varšava

- září - letenky Praha - Singapur - Varšava

- říjen - letenky Praha - Singapur - Varšava

alternativy: letenky Varšava - Singapur - Praha, letenky Praha - Singapur - Budapešť, letenky Budapešť - Singapur - Praha

Lovci nejlevnějších letenek se řídí nepsaným pravidlem, nalezená letenka je aktuální v době vyhledání, protože za pár minut již být nemusí, takže nechcete-li mít jen smutné oči kvůli propásnuté akci, rezervujte si letenky neprodleně, zvláště u tipů na levné letenky do Singapuru, jelikož nejsou k mání tak často, bývají vždy velmi rychle vyprodány.

Velmi snadno a za pár korun se dopravíte např. z Varšavy do Prahy, nebo Budapešti či naopak. V právém bloku stránek najdete rezervaci mezinárodní autobusové jízdenky od Eurolines, kdy za autobusovou jízdenku zaplatíte do pěti stovek.

Tipem na levnou letenku do Singapuru nekončíme, co se týká ubytování, projděte si nabídku akčního ubytování v Singapuru, kde se dá ušetřit až 60% z ceny. Prohlédnout ceny si můžete zde.

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.