Léto v USA s Emirates ↔ letenky do New Yorku z Prahy 15.049,- kč

Pakliže monitorujete levné letenky do USA, jistě vám neuniko, že většina akcí jsou dělané na mimosezónní termíny nezahrnující letní měsíce červenec a srpen. To ale mění nově příchozí akční letenky do New Yorku na lince z Prahy za 15.049,- kč i se zpátečním letem. To vše na palubách Emirates Airlines, nejlepší aerolinky současnosti.

Dostupnost: Levné letenky do New Yorku v tomto tarifu opravdu nepostrádají pestrý výběr a to nejen na léto. Vždyť bookovat můžete letenky na období od 7. března 2014 až do 28. září 2014. Nejméně volných letenek připadá s návraty do Prahy v červnu, potažmo lety tam v měsíci září. Jinak jsou letenky New Yorku od Emirates zastoupeny v opravdu hojném počtu.

Info k letu do USA: Výhodou zaoceánského letu do New Yorku od Emirates z Prahy je určitě pouze jeden mezistop a to na letišti Malpensa Arpt, Milán, Itálie. Start z letiště Praha už jsme zmínili. Přilétá se na John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké (USA). Zpáteční lety New York - Praha probíhají za stejných podmínek.

Tip: Největší chybu, jakou je možné provést u snahy objednat si levné letenky do New Yorku a to nejen s odletem z Prahy je spoléhat na to, že volná místa budou k dosažení i například za měsíc. Je to opravdu bláhové. Akční letenky jakož je i tento případ vždy podléhají jen omezenému času, po které je možné levné lety bookovat, objednávejte tedy zavčasu, protože shánět je po stažení z prodeje už je marná práce.

↔ New York - USA z Prahy 15.049,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.