Léto v USA s Emirates ↔ letenky do New Yorku z Prahy 15.049,- kč

Pakliže monitorujete levné letenky do USA, jistě vám neuniko, že většina akcí jsou dělané na mimosezónní termíny nezahrnující letní měsíce červenec a srpen. To ale mění nově příchozí akční letenky do New Yorku na lince z Prahy za 15.049,- kč i se zpátečním letem. To vše na palubách Emirates Airlines, nejlepší aerolinky současnosti.

Dostupnost: Levné letenky do New Yorku v tomto tarifu opravdu nepostrádají pestrý výběr a to nejen na léto. Vždyť bookovat můžete letenky na období od 7. března 2014 až do 28. září 2014. Nejméně volných letenek připadá s návraty do Prahy v červnu, potažmo lety tam v měsíci září. Jinak jsou letenky New Yorku od Emirates zastoupeny v opravdu hojném počtu.

Info k letu do USA: Výhodou zaoceánského letu do New Yorku od Emirates z Prahy je určitě pouze jeden mezistop a to na letišti Malpensa Arpt, Milán, Itálie. Start z letiště Praha už jsme zmínili. Přilétá se na John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké (USA). Zpáteční lety New York - Praha probíhají za stejných podmínek.

Tip: Největší chybu, jakou je možné provést u snahy objednat si levné letenky do New Yorku a to nejen s odletem z Prahy je spoléhat na to, že volná místa budou k dosažení i například za měsíc. Je to opravdu bláhové. Akční letenky jakož je i tento případ vždy podléhají jen omezenému času, po které je možné levné lety bookovat, objednávejte tedy zavčasu, protože shánět je po stažení z prodeje už je marná práce.

↔ New York - USA z Prahy 15.049,- kč rezervace

Komentář

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.