Korean Air - Austrálie - levné letenky Praha - Sydney a zpět 24.040,- kč

Hledáte-li levné letenky do Austrálie s prioritou odcestovat z našeho hlavního města, pak už nehledejte. Situaci řeší právě příchozí akční letenky do Sydney v tarifu leteckého přepravce Korean Air, který si mimojiné připisuje i další spuštěné akční lety, o tom ale až v některém z dalších dnešních článků.

Pojďme si upřesnit, co se to vlastně nabízí a za kolik. Nabízí se zpáteční levné letenky Sydney s odlety z Prahy za cenu 24.040,- kč. Cena v sobě zahrnuje taxy, poplatky a zpáteční letenku ze Sydney do Prahy. Nechcete-li tedy cestovat z evropských měst, je tento tarif momentálně to nejlepší v nabídkách.

Levné letenky do Sydney není potřeba vyhledávat. Pro snadnou rezervaci je pro vás připraven akční letenkový kalendář obsahující volné lety v termínech od října až do 28. května 2014. Vzhledem k nízkým kapacitám letenek do Austrálie na určité měsíce je ale potřeba bookovat co nejdříve, (např. lety tam na říjen, leden, duben a květen jsou v zanedbatelném počtu).

Vzhledem k tomu, že se jedná o let k naším protinožčům, nebude na škodu také něco si říci k trase do Austrálie. Start s Korean Air z letiště Praha Václav Havel, Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Incheon Intl Arpt, Seoul, Jižní Korea. Přilétá se na letiště Sydney Kingsford Smith Arpt, Sydney, Austrálie. Stejně i zpět.

Tip: Pakliže jste zběhlí cestovatelé, za každou cenu nepreferujíc levné letenky do Sydney z Prahy, můžete zaplatit pouhých 17.870,- kč s Virgin Atlantic. Jedná se o akční tarif do Austrálie (Sydney) s odletem z Varšavy a návratem do Manchesteru. Obě akce jsou pod následujícími odkazy.

- rezervace levné letenky Sydney - Austrálie 24.040,- (z Prahy)

- rezervace levné letenky Sydney - Austrálie 17.870,- (z Varšavy)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.