Korean Air - Austrálie - levné letenky Praha - Sydney a zpět 24.040,- kč

Hledáte-li levné letenky do Austrálie s prioritou odcestovat z našeho hlavního města, pak už nehledejte. Situaci řeší právě příchozí akční letenky do Sydney v tarifu leteckého přepravce Korean Air, který si mimojiné připisuje i další spuštěné akční lety, o tom ale až v některém z dalších dnešních článků.

Pojďme si upřesnit, co se to vlastně nabízí a za kolik. Nabízí se zpáteční levné letenky Sydney s odlety z Prahy za cenu 24.040,- kč. Cena v sobě zahrnuje taxy, poplatky a zpáteční letenku ze Sydney do Prahy. Nechcete-li tedy cestovat z evropských měst, je tento tarif momentálně to nejlepší v nabídkách.

Levné letenky do Sydney není potřeba vyhledávat. Pro snadnou rezervaci je pro vás připraven akční letenkový kalendář obsahující volné lety v termínech od října až do 28. května 2014. Vzhledem k nízkým kapacitám letenek do Austrálie na určité měsíce je ale potřeba bookovat co nejdříve, (např. lety tam na říjen, leden, duben a květen jsou v zanedbatelném počtu).

Vzhledem k tomu, že se jedná o let k naším protinožčům, nebude na škodu také něco si říci k trase do Austrálie. Start s Korean Air z letiště Praha Václav Havel, Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na Incheon Intl Arpt, Seoul, Jižní Korea. Přilétá se na letiště Sydney Kingsford Smith Arpt, Sydney, Austrálie. Stejně i zpět.

Tip: Pakliže jste zběhlí cestovatelé, za každou cenu nepreferujíc levné letenky do Sydney z Prahy, můžete zaplatit pouhých 17.870,- kč s Virgin Atlantic. Jedná se o akční tarif do Austrálie (Sydney) s odletem z Varšavy a návratem do Manchesteru. Obě akce jsou pod následujícími odkazy.

- rezervace levné letenky Sydney - Austrálie 24.040,- (z Prahy)

- rezervace levné letenky Sydney - Austrálie 17.870,- (z Varšavy)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.