KLM ⇆ Tanzánie - levné letenky Arusha z Prahy (a zpět) 13.499,- kč

Bedlivý monitoring lovců nejlevnějších letenek vyplodil další skvost na poli unikátních cestovatelských pobídek. Multikulturní město v Tanzánii je teď dostupné za velice výhodných podmínek i při letu z Prahy! Vůbec poprvé si dovolujeme představit levné letenky Arusha. Třetí největší město (po Dar Es Salaam A Mwanze) pod vyhaslou sopkou zvanou Mount Meru (4,5km n.m.) si zabookujete ve zpátečním spoji za 13.499,- kč.

S cílem Safari a Zanzibar lze plánovat cestu pro náročné turisty. Jak si objednat levnou letenku Arusha? Tento rok plánujíc zvolená hlavní metropole federace východoafrických států lze navštívit z Česka za třináct a půl tisíce korun na období od začátku školního roku 2015 až do poloviny posledního měsíce v roce. Délka pobytu v Tanzánii je omezena na 3 měsíce.

Příklad rezervace výhodné letenky Tanzánie najdete jako vždycky na konci článku. Je dělán na přelom listopadu a prosince. Lety do Arushy (ARK) zajišťuje nizozemská aerolinka KLM ve spolupráci s Precisionair. Z Prahy letíte přes Amsterdam a Dar Es Salaam a nevynecháte ani palivový stop v Zanzibaru. V ceně jsou tři zavazadla! Jedno příruční a dvou kusy do 23 kil v podpalubí! Zpáteční cesta do Prahy v ceně.

⇆ Arusha - Tanzánie (z Prahy) 13.499,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.