KLM ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Prahy (a zpět) 12.850,- kč

akce letenky Kuala Lumpur - MalajsieRádi bychom upozornili na ještě stále probíhající akci společnosti KLM s letenkami do Kuala Lumpur z Prahy v obousměrném spoji za 12.850,- kč. Po akcích British Airways, Air China, Air France, Turkish Ailrines, Qatar Airways a China Southern Airlines je to další přiležitost jak letět do Malajsie z české metropole pod třináct tisíc korun.

Dostupnost: Levné letenky do Malajsie (Kuala Lumpur) jsme tady měli naposledy 7. září. Tarif KLM obsahuje letenky s odlety od 27. října 2015, návraty pak ukončuje datum 23. března 2016. Klasicky konec prosince a počátek ledna je vyprodaný, avšak dá se letět např. 8. prosince s návratem 17. ledna, čili takový prodloužený měsíčný pobyt v Malajsii.

Letecký spoj zajišťující nizozemská KLM vedoucí z letiště Praha (PRG) vede přes Amsterdam do Kuala Lumpur (KUL). Z Malajsie do Prahy poletíte po stejné trase (Kuala Lumpur - Amsterdam - Praha). V ceně zavazadlo příruční a podpalubní do hmotnosti 23 kilo. Veškerý přehled s letenkami do Kuala Lumpur z minulosti získáze pod tímto odkazem.

⇆ Kuala Lumpur - Malajsie (z Prahy) 12.850,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety