KLM ⇆ Karibik - levné letenky Curacao z Lipska 11.450,- kč

Nedaleko pobřeží Venezuely se nachází karibský ostrov Curacao. Místo už na první pohled dechberoucí se vyjímá už v tak výjmečném Karibiku. Návstěva letecky ostrova Curacao, patřící do jižní oblasti Závětrných ostrovů za výhodnější peníze tady byla naposledy v polovině února v rámci akce American Airlines. Tehdy jsme mohli letět za 12.757,- kč, ovšem jen ze vzdálenějšího Düsseldorfu.

Troufáme si tvrdit, že nové akční letenky Curacao od leteckého giganta KLM strčí ty předchozí po všech stránkách do kapsy. Zatím co jsme mohli letět s American Airlines za necelých 13 tisíc, s KLM je to ještě o třináct stovek níže. Let do Malých Antil (Curacao - Karibik) si teď objednáte za 11.450,- kč. V ceně máte započtenou zpáteční letenku z Lipska, což sedne hlavně cestovatelům ze Severozápadu.

Dostupnost: Zde již tolik radosti nebude. V podstatě se jedná o doprodej těchto letenek, takže jsou k rezervaci připraveny už jen opravdu ty nejposlednější termíny, dající se spočítat na prstech obou ruk. Jde o období od 17. června do 21. července 2014. Doprodejové letenky s volnými místy jsou také znázorněny v akčním kalendáři (odkaz níže), objednáte už pouze dnes!

Informace k letu na Curacao: Letem do Karibiku z Lipska kromě KLM provází také aerolinka Darwin Airline, což je regionální dopravce Etihad Airways. Ta zajišťuje let k mezipřistání v holandském Amsterdamu, odkud už letíte s KLM na letiště Curacao Areopuerto Hato... (CUR). Za stejných podmínek letíte i zpět.

Tip: Jako skvělá pomůcka pro zorientování na trhu s levnými lety vám radíme prohlédnout si celkou kategorii levných letů do Karibiku (najdete zde), kde vidíte přehled všech zajímavých cen z minulosti, ale nejen to. Monitorováním této sekce vám neunikne ani jedna pecka, která bude zveřejněna. Naposledy tu byly například levné letenky do Kostariky za 12.417,- kč, nebo také hodně oblíbený ostrov Barbados od Condoru, jenž byl už za 14.059,- kč.

⇆ Curacao - Nizozemské Antily 11.450,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.