KLM ⇆ Karibik - levné letenky Curacao z Lipska 11.450,- kč

Nedaleko pobřeží Venezuely se nachází karibský ostrov Curacao. Místo už na první pohled dechberoucí se vyjímá už v tak výjmečném Karibiku. Návstěva letecky ostrova Curacao, patřící do jižní oblasti Závětrných ostrovů za výhodnější peníze tady byla naposledy v polovině února v rámci akce American Airlines. Tehdy jsme mohli letět za 12.757,- kč, ovšem jen ze vzdálenějšího Düsseldorfu.

Troufáme si tvrdit, že nové akční letenky Curacao od leteckého giganta KLM strčí ty předchozí po všech stránkách do kapsy. Zatím co jsme mohli letět s American Airlines za necelých 13 tisíc, s KLM je to ještě o třináct stovek níže. Let do Malých Antil (Curacao - Karibik) si teď objednáte za 11.450,- kč. V ceně máte započtenou zpáteční letenku z Lipska, což sedne hlavně cestovatelům ze Severozápadu.

Dostupnost: Zde již tolik radosti nebude. V podstatě se jedná o doprodej těchto letenek, takže jsou k rezervaci připraveny už jen opravdu ty nejposlednější termíny, dající se spočítat na prstech obou ruk. Jde o období od 17. června do 21. července 2014. Doprodejové letenky s volnými místy jsou také znázorněny v akčním kalendáři (odkaz níže), objednáte už pouze dnes!

Informace k letu na Curacao: Letem do Karibiku z Lipska kromě KLM provází také aerolinka Darwin Airline, což je regionální dopravce Etihad Airways. Ta zajišťuje let k mezipřistání v holandském Amsterdamu, odkud už letíte s KLM na letiště Curacao Areopuerto Hato... (CUR). Za stejných podmínek letíte i zpět.

Tip: Jako skvělá pomůcka pro zorientování na trhu s levnými lety vám radíme prohlédnout si celkou kategorii levných letů do Karibiku (najdete zde), kde vidíte přehled všech zajímavých cen z minulosti, ale nejen to. Monitorováním této sekce vám neunikne ani jedna pecka, která bude zveřejněna. Naposledy tu byly například levné letenky do Kostariky za 12.417,- kč, nebo také hodně oblíbený ostrov Barbados od Condoru, jenž byl už za 14.059,- kč.

⇆ Curacao - Nizozemské Antily 11.450,- kč kalendář