KLM ⇆ Japonsko - levné letenky Tokio z Prahy (zpáteční) 11.237,- kč

akce letenky Tokio - JaponskoChystáte se letět tam kde vychází slunce? Pomůžeme vám při výběru aktuální nejlevnější letenky a usnadníme vám tak celý postup složitého vyhledávání a orientování se na trhu s letenkami, který je jako burza. Hurá na to! Výhodně jde aktuálně letět do Tokia a nabízí se nám tři varianty. Dvojí jsou letenky Tokio s odletem z Prahy za příplatek 400,- kč. Nejlevnější volba vychází na zpáteční letenky do Tokia z Budapešti.

Ono přesněji řečeno i první dvě mají s Budapeští co do společného. Odlet do Tokia je sice z Prahy, ale tam se nevracíte a míříte právě do Budapešti. Na tarifech spolupracují aerolinky KLM a Air France. Dostupnost levných letenek Japonsko prosinec 2015 až květen 2016 (při aktuální rezervaci). Absolutní jasno vám v otázce volných míst a zmíněných variant (přestupy, atd.) udělají letové kalendáře.

Četli jste náš minulý tip? Psali v něm právě o dopravě do Budapešti. Stěžejní je Praha odkud operuje Student Agency a ta nás tam autobusem dopraví už za 350,- kč. Alternativně lze použít i České Dráhy i Ústí nad Labem, Pardubic, České Třebové nebo Brna vlaky Eurocity jezdící co dvě hodiny. Veškeré další doplňkové otázky k tarifu levné letenky Japonsko nám pište na facebook.

⇆ Tokio - Japonsko (z Budapešti - KLM) 11.237,- kč kalendář

⇆ Tokio - Japonsko (z Prahy - KLM) 11.543,- kč kalendář

⇆ Tokio - Japonsko (z Prahy - Air France) 11.643,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety