KLM - Japonsko - levné letenky Praha - Tokio a zpět 12.810,- kč

Žádali jste si o ně a jsou tu! Letenky do Japonska měli u nás červenou od září. Nebylo to z důvodu, že bychom je chtěli přehlížet, naopak. Od té doby však nebyla kloudná akce, která by stála za zveřejnění. Až do této chvíle. Nové akční letenky spadající pod současné výhodné lety nizozemské KLM umožňují podnikat cesty do Tokia z Prahy za 12.810,- kč.

Dostupnost: Tokio, jakožto hlavní město Japonska vám přinášíme za akční cenu na termíny od 27. května do 9. července 2014. Jedná se o zpáteční letenky Praha - Tokio a zpět. Upozorňujeme, že květnové termíny nabízejí už pouze odlety.

Info k tarifu: Levné lety do Tokia režíruje KLM ve spolupráci s Českými Aerolinkami. Ty zajišťují počáteční lety z letiště Praha Václav Havel Intl., Praha, Česká Republika k možnému delšímu mezipřistání na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko. Z Amstru již letíte s KLM k příletu na Narita, Tokio, Japonsko. Zpáteční let může mít pauzu na mezistopu pouhou hodinu.

Tip: Nesedí vám letenky do Tokia termínově? Potřebujete letět dříve? Máme řešení! Připlaťte si cca sedmnáct stovek a objednejte si zpáteční levné letenky Tokio z Prahy od Aeroflotu na termíny od tohoto měsíce právě až do května, kdy zahajují akční lety konkurenční KLM.

Tokio - Japonsko (květen až červenec) KLM 12.810,- kč rezervace

Tokio - Japonsko (leden až květen) Aeroflot 14.583,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety