KLM - Japonsko - levné letenky Praha - Tokio a zpět 12.810,- kč

Žádali jste si o ně a jsou tu! Letenky do Japonska měli u nás červenou od září. Nebylo to z důvodu, že bychom je chtěli přehlížet, naopak. Od té doby však nebyla kloudná akce, která by stála za zveřejnění. Až do této chvíle. Nové akční letenky spadající pod současné výhodné lety nizozemské KLM umožňují podnikat cesty do Tokia z Prahy za 12.810,- kč.

Dostupnost: Tokio, jakožto hlavní město Japonska vám přinášíme za akční cenu na termíny od 27. května do 9. července 2014. Jedná se o zpáteční letenky Praha - Tokio a zpět. Upozorňujeme, že květnové termíny nabízejí už pouze odlety.

Info k tarifu: Levné lety do Tokia režíruje KLM ve spolupráci s Českými Aerolinkami. Ty zajišťují počáteční lety z letiště Praha Václav Havel Intl., Praha, Česká Republika k možnému delšímu mezipřistání na letišti Schiphol Arpt, Amsterdam, Nizozemsko. Z Amstru již letíte s KLM k příletu na Narita, Tokio, Japonsko. Zpáteční let může mít pauzu na mezistopu pouhou hodinu.

Tip: Nesedí vám letenky do Tokia termínově? Potřebujete letět dříve? Máme řešení! Připlaťte si cca sedmnáct stovek a objednejte si zpáteční levné letenky Tokio z Prahy od Aeroflotu na termíny od tohoto měsíce právě až do května, kdy zahajují akční lety konkurenční KLM.

Tokio - Japonsko (květen až červenec) KLM 12.810,- kč rezervace

Tokio - Japonsko (leden až květen) Aeroflot 14.583,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.