Jet Airways - Indie ↔ levné letenky Kochi (Kóčin) z Prahy 10.853,- kč

Dnes máte skvělou příležitost pořídit si netradiční levnou letenku směřující do Indie. Již ověřená kombinace dopravců indické Jet Airways a české ČSA dovoluje objednávat si levné letenky do Kochi, indického města ležícího na Malabarském pobřeží, to vše s odletem z Prahy a návratem do Berlína za jedinečných 10.853,- kč s taxami i poplatky.

Máte-li cestování jako koníček, netradiční cesty jsou zajísté vaším cílem. V případě tohoto kombinovaného tarifu je možné levné letenky do Kochi z Prahy bookovat bez vyhledávání volných termínů. Je to z důvodu přítomnosti akčního itineráře, kde stačí jen označit volné datum. Zde se jedná o levné letenky do Indie (Kochi) na období 14. březen až 12. srpen 2014. Nahlédněte do kalendáře (odkaz na konci článku) a ověřte si aktuální stav volných letenek.

Nepříjdete ani o stručné informace k letu do Kochi. Tady jsou: Odlety z letiště Praha vedou na Brussels National Arpt, Brusel, Belgie (ČSA), pokračuje se na Chhatrapati Shivaji Intl, Mumbai, Indie s finálním příletem na Kochi Intl Arpt, Kochi, Indie. To vše již s Jet Airways. Stejně jako zpáteční spoje s identickými mezipřistáními a finálním příletem zpět na  Tegel Airport, Berlín, Německo.

Tip: Upozorňujeme, že levné letenky zakoupíte pouze po omezenou dobu. Jelikož mezi sebou máme i spoustu méně zkušeným cestovatelů, není na škodu si tuto podstatnou informaci připomenout. Ubytování v Kochi za rozumné peníze hledejte na booking.com.

↔ Kochi - Indie z Prahy 10.853,- kč rezervace

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.