Japonsko ⇆ levné letenky Tokio, Kobe, Nagoya (také z Prahy) od 12.158,- kč

Zhruba před měsícem jsme vás informovali o akčních letenkách do Japonska z Prahy od KLM v podání Tokia a Osaky. Nyní bychom rádi upozornili na rozšířené možnosti zpátečních levných letů. Odrazový můstek k výhodné cestě opět poskytuje KLM a přidává se Etihad Airways, tentokrát však také s odletem z nedalekých německých letišť Frankfurt, Mnichov, Berlín a Norimberk, což je cesta k ještě lepší ceně než posledně!

Minule jsme mohli letět směr Tokio bez 4,- kč za 13 tisíc. Dnes si objednáte obousměrné levné letenky do Tokia už za 12.158,- kč i s taxami a poplatky. Tato nejvýhodnější cena patří odletům z německého Frankfurtu. Z Německa pak následují letenky Tokio z Mnichova 12.482, kč, Berlína 12.485,- kč a Norimberku za 12.493,- kč. Odkazy na rezervace jsou na konci zprávy.

Máte to daleko do Německa a přece jen byste rádi využili zaknihování levné letenky do Japonska s odletem Prahy, odkud je dobré spojení z jakékoliv části republiky? Od května až do prosince se dají najít i levné letenky s odletem z Prahy, počítejte ale s příplatkem asi tisícovku. Odlety do Japonska z Německa (kromě Frankfurtu) jsou navíc dostupné pouze dnes na termíny do konce června.

Všechno hraje až na lety do Tokia? Nezoufejte! Po dlouhé době se dají zabukovat také zpáteční levné letenky Kobe, Osaka a letenky Nagoya z Prahy kolem čtrnácti tisíc kč. Příklady levných letů  a vybraných termínů se inspirujte níže. Díky absenci letových kalendářů nás o výhodné termíny můžete požádat na facebooku.

⇆ Tokio - Japonsko (z Frankfurtu) 12.158,- kč kalendář

⇆ Nagoya - Japonsko (z Prahy) 13.304,- kč rezervace

⇆ Tokio - Japonsko (z Prahy) 13.823,- kč rezervace

⇆ Osaka - Japonsko (z Prahy) 14.332,- kč rezervace

⇆ Tokio - Japonsko (z Prahy) 14.710,- kč kalendář

⇆ Kobe - Japonsko (z Prahy) 14.390,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.