Izrael - levné letenky Praha - Tel Aviv 4.715,- kč

Téměř čtyři měsíce jsme tady neměli pořádnou akci na levné letenky do Izraele, takže aktuální tip příjde jistě vhod! Jsou tady levné letenky do Tel Avivu s odlety z Prahy za 4.715,- kč včetně tax a poplatků v akčním tarifu aerolinek El Al Israel Airlines. V ceně 4.715,- kč již je zahrnuta i zpáteční letenka Tel Aviv - Praha.

Dostupnost: a nyní potěšíme všechny levné letenkáře. Letět za tyto super kačky je možno už nyní! Levné letenky Tel Aviv v režii letecké společnosti El Al Israel Airlines s odletem z Prahy si objednáte pro lety do Izraele již od 10. února, s nejpozdějším možným datem rezervace zpátečního letu na 30. dubna. Samozřejmě si můžete vybrat levné letenky do Tel Avivu z letového kalendáře (najdete jej pod odkazem na rezervaci letenky na konci této zprávy).

Info k letu: Pakliže máte rádi pohodlné lety bez mezipřistání, budete s letem do Izraele spokojeni. Odlet je z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika, přímým letem na letiště Ben Gurion Intl Arpt, Tel Aviv, Izrael.

Tip na závěr: Vzhledem k malé četnosti akčních letenek do Izraele doporučujeme, zaknihovat si pro vás ideální termín na levné letenky do Tel Avivu co nejdříve. Tato akce se totiž pravděpodobně vyprodá velmi rychle.

Online rezervace levné letenky Tel Aviv (Izrael)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.