Itálie - Toskánsko - levné letenky do Florencie z Vídně 2.792,- kč

V rezervačním systému student agency je nyní k nalezení bezvadná akce s odletem z Vídně, levné letenky do Florencie v Toskánsku, italského regionu s bohatou historií za cenu 2.792,- kč včetně tax a poplatků a zpáteční letenky z Florencie do Vídně.

Jak rezervovat? Akční letenky do Toskánska si vyberete z kalendáře s volnými termíny od 29. dubna s možností zpáteční letů až do 13. února 2014. Tyto levné letenky do Itálie (Florencie) jsou k nalezení v aktuální akční nabídce.

Informace k letu: poletíte s aerolinkami Austrian Airlines s odletem z letiště Vienna / Vienna Intl. (VIE), Rakousko s příletem na letiště Florence / Amerigo Vespucci (FLR), Itálie, Toskánsko. Přímý let z Vídně do Florencie trvá hodinu a 25 minut, zpáteční o 5 minut méně.

Akce na levné letenky v systému student agency je časově omezena, takže se vyplatí objednávat ihned, navíc teď objednáte levné letenky do Itálie za tuto supr cenu i na léto. Není tedy na co čekat.

Online rezervace levné letenky Florencie - Toskánsko (Itálie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.