Itálie - Toskánsko - levné letenky do Florencie z Vídně 2.792,- kč

V rezervačním systému student agency je nyní k nalezení bezvadná akce s odletem z Vídně, levné letenky do Florencie v Toskánsku, italského regionu s bohatou historií za cenu 2.792,- kč včetně tax a poplatků a zpáteční letenky z Florencie do Vídně.

Jak rezervovat? Akční letenky do Toskánska si vyberete z kalendáře s volnými termíny od 29. dubna s možností zpáteční letů až do 13. února 2014. Tyto levné letenky do Itálie (Florencie) jsou k nalezení v aktuální akční nabídce.

Informace k letu: poletíte s aerolinkami Austrian Airlines s odletem z letiště Vienna / Vienna Intl. (VIE), Rakousko s příletem na letiště Florence / Amerigo Vespucci (FLR), Itálie, Toskánsko. Přímý let z Vídně do Florencie trvá hodinu a 25 minut, zpáteční o 5 minut méně.

Akce na levné letenky v systému student agency je časově omezena, takže se vyplatí objednávat ihned, navíc teď objednáte levné letenky do Itálie za tuto supr cenu i na léto. Není tedy na co čekat.

Online rezervace levné letenky Florencie - Toskánsko (Itálie)

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.