Indonésie - levné letenky Denpasar Bali 12.240,- kč

Dnes se letecky vydáme také do indonéského Denpasar Bali, které právem patří mezi top turistické destinace. Poslední tipy na levné letenky Denpasar Bali jsou datovány k červenci a již pozbyly platnost. Nově příchozí akční letenky tedy přichází právě vhod!

Situace se ujala letecká společnost China Eastern Airlines, která ve spolupráci s českými prodejci letenek připravila akčičku za cenu 12.240,- kč. Za tyto peníze si nyní rezervujeme levné letenky na Bali s odletem z dobře dostupného italského Milána a návratem do Londýna, které pro našince představuje případnou levnou cestu i zpět do Prahy, Brna, či Ostravy.

Termíny: Dostupnost volných levných letenek do Indonésie v aktuálním tarifu je sice jako šafránu, ale i přesto se dají volná data ještě snadno vybrat. To zaručuje akční kalendář zobrazující online levné letenky na Bali. V tuto chvíli ještě můžete vybírat z období od 16. října do 21. března 2014.

Bližší informace k lince do Indonésie: Zlevněné lety probíhají na palubách aerolinky China Eastern Airlines. Startuje se z letiště Fiumicino Arpt, Řím, Itálie s mezipřistáním na Pudong International Arpt, Šanghaj, Čína a příletem na Ngurah Rai Arpt, Denpasar Bali, Indonésie. Zpáteční let - kopíruje cestu až do mezipřistání, odkud již poletítě na letiště Heathrow, Londýn, Velká Británie, Anglie.

Tip: Jen včasná rezervace zaručuje ještě nějakou tu šanci na booking levné letenky. Jinými slovy, uspějí jen ti nejrychlejší. S dopravou do Říma si nelámejte hlavu. Jednosměrná letenka je k dostání přes náš vyhledávač kolem tisíce kč. Stejně tak i v případě požadavku na jednosměrnou zpáteční letenku z Londýna. Rezervujte!

- online rezervace levné letenky Bali - Indonésie 12.240,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.