Indie - letenky levně z Prahy do Dillí a Bombaje 12.480,- kč

Konkurenční boje o nejlevnější letenky probíhají naplno a z toho vždy těží hlavně cestovatel, což je skvělá zpráva. Většina levných letenek je podmíněna menším komfortem. To však neplatí, poletíte li s aerolinkami Turkish Airlines, které už se mnohonásobně pyšní titulem evropská aerolinka roku, toto prestižní hodnocení si udržela i v roce 2013!

Dnešní výhodné tipy na akční letenky od Turkish Airlines nás zavedou do Indie. Máme tady levné letenky do Dillí za 12.480,- kč a za příplatek 290,- kč (12.790,- kč) i levné letenky do Bombaje. Příznačnou vlastností levných letů do Indie jsou odlety z Prahy a návraty do Prahy.

Dostupnost: vzhledem k relativně málo času se v podstatě jedná o last minute letenky. Do Dillí letenky levně zabookujete na termíny od 20. srpna až do 31. května 2014. Levné letenky do Bombaje z Prahy za 12.790,- kč poté na termíny od 30. srpna a do konce května 2014.

K akcím máte připraveny kalendáře s možným výběrem levné letenky, takže je nemusíte vyhledávat přes náš porovnávač letenek, stačí kliknout na konkrétní odkaz pro booking letenky do Indie (Bombaj, Dillí). Lety z Prahy s Turkish Airlines se nyní určitě vyplatí! Levné letenky do Indie je ovšem nutné zaknihovávat neprodleně.

- online rezervace levné letenky Dillí (Indie) 12.480,- kč

- online rezervace levné letenky Bombaj (Indie) 12.790,- kč

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.