HIT! České Aerolinie - Španělsko - levné letenky Barcelona z Prahy (zpáteční) 2.390,- kč

HIT! České Aerolinie - Španělsko - levné letenky Barcelona z Prahy (zpáteční) 2.390,- kč

Máte zafixované České Aerolinie jako leteckou společnost prodávající letenky za maximální ceny bez možnosti kompromisů? To už pár měsíců neplatí. ČSA například nyní bodují hitem akční letenky Barcelona s odletem z Prahy v klasickém spoji (žádný lowcost) za senzačních 2.390,- kč za zpáteční cestu. Tohle se neohřeje!

Dostupnost: Ať už za fotbalem nebo jen na posezónní návštěvu Katalánska, letecký tarif od ČSA Praha - Barcelona a zpět nám hraje do noty. Rezervaci levné letenky můžete provést a vybrat si tak z termínu v rozmezí období 29. říjen 2017 až 31. srpna 2018 (jednotná cena a cesta bez přestupu). Výhodné lety do Španělska tak lze získat i například na příští letní turistickou sezónu.

Tip: Tyto levné letenky do Barcelony v režii českého dopravce České Aerolinie jsou trochu revoluční. Nepočítáme-li nízkonákladové spoje z okolních států, jedná se o jednoznačně nejlevnější let historie. Poslední taková příležitost byla k mání za cenu 3.790,- kč a byla okamžitě vyprodána, zde není nad čím přemýšlet. Tarif bude v prodeji jen do stažení promo akce.

Rezervace letenky:

  Barcelona - Španělsko (z Prahy) 2.390,- kč termíny

Další užitečné odkazy:

  Kompenzace za zpožděný a zrušený let Odškodnění až 600 eur
  Dovolená vč. ubytování se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to
 

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety