Gruzie - levné letenky Tbilisi z Prahy 4.630,- kč

Naskýtá se příležitost zaknihovat si levné letenky také do gruzínského hlavního města Tbilisi. Jsou tady levné letenky do Gruzie s odletem z Prahy v podání aerolinek Ukraine International Airlines. Za cenu 4.630,- kč včetně tax a poplatků si nyní objednáte levné letenky do Tbilisi s odletem z Prahy a návratem z Tbilisi do polské Varšavy, z které není problém dopravit se zpět do ČR např. autobusem za pár stovek.

Pojďme se mrknout na termíny, v kterých je možné pořídit levné lety do Tbilisi s odlety z Prahy. Nepřizpůsobujete-li se rádi konkrétním termínům, budete potěšeni kalendářem s volnými dny, z kterého je možné vybírat levné letenky do Gruzie. Dostupné jsou akční lety v termínech s odlety od 2. dubna až do 5. července.

Info k letu: pořádá letecká společnost Ukraine International Airlines s odlety z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika s mezipřistáním na letišti Borispol Arpt, Kyjev, Ukrajina (2h 40min) a příletem na letiště Novo Alexeyevka Arpt, Tbilisi, Georgia.

Dostupnost: akce na levné letenky do Tbilisi je platná od nynějška až do vyprodání. Nejlepší termíny budou rozebrány velmi rychle, takže se vyplatí bookovat letenku co nejdříve.

Online rezervace levné letenky Tbilisi (Gruzie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.