FlyDubai ⇆ Srí Lanka - levné letenky Colombo z Prahy 11.218,- kč

Fauna a flora na překrásné Srí Lance láká dobrodruhy z různých končin světa! Pojďme se do této exotické okouzlující země podívat na vlastní pěst! Prostor nám k tomu dává letecká společnost FlyDubai, jenž jen v pořadí další aerolinka, která vydala aktuální levné letenky Srí Lanka pro odlety z Prahy. Zpáteční linka do Colomba včetně poplatků teď příjde na 11.218,- kč.

Jaké jsou kritéria pro objednání levné letenky Colombo od FlyDubai nám nastíní následující řádky. Je potřeba letět před létem a nebo na konci léta. Co to znamená v praxi? Levné letenky Srí Lanka je nutno objednat buď na červen nebo září. K tomu vám dopomůže itinerář znázorňující volné termíny. V tuto chvíli má spoj Praha - Colombo a zpět na tyto měsíce dostatečné kapacity, to ale platí k dnešnímu dni!

Informace k akčnímu letu na Srí Lanku: Jak už jistě tušíte, lety společnosti FlyDubai vedou přes Dubai ve Spojených Arabských Emirátech, kde vác čeká kratší zastávka. Poté už letadlo letí směr Colombo  Bandaranaike In... (CMB) Srí Lanka. Zpátky ze Srí Lanky do Colomba se na cestě nic podstatného nemění.

Tip: Lety na Srí Lanku jsou celkem častým cílem leteckých společností, jenž se předhánějí o nejlevnější letenky. Udělejte si představu o situaci sami. Koukněte na tento odkaz, kde mapujeme všechny levné letenky do této země. Kdo například bez problému létá i z okolních letišť, mohl například v lednu ulovit zpáteční letenky Srí Lanka s odletem z německého Berlína nebo rakouské Vídně už za 6.828,- kč.

⇆ Colombo - Srí Lanka (z Prahy) 11.218,- kč kalendář