FlyDubai, Smartwings ⇆ SAE - letenky do Dubaje z Prahy ještě levněji 4.427,- kč

Boj o zákazníky zajímající se o lety do Spojených Arabských Emirátů dostává nové parametry. Není tomu tak dávno, co jsme vám přinesli zprávu o akčních letenkách do Dubaje z Prahy od Smartwings za šest a půl tisíce kč. Toto nenechalo chladným dopravce FlyDubai, který v zápětí přichází ze spojem Praha - Dubaj a zpět za 4.642,- kč. Na to reaguje i Smartwings a zlevňuje zpáteční letenky do Dubaje za bezva cenu 4.427,- kč.

Nejen že česká nízkonákladovka Smartwings strčila do kapsy tarif FlyDubai. Zveřejnila také kalendář s volnými termíny. Predevším je třeba poznamenat, že jde o výprodej, takže děláte-li si zálusk na pozdější rezervaci letenky do SAE, neuspějete. Jen do vyprodání si rezervujete lety do Dubaje z Prahy a zpět na poslední dny v období 12. leden až 26. červenec 2015. Levné letenky od FlyDubai navíc až do září.

Tip: Poslední den minulého měsíce jsme vydali tip na levné letenky Dubaj od Smartwings s odletem z Prahy a cenou 6.542,- kč. Je to sice o dva tisíce více, je ale potřeba si uvědomit, že tarif obsahuje termíny od listopadu do července 2015 včetně volných kapacit pro let přes vánoční svátky nebo Silvestra. Report najdete zde.

⇆ Dubaj - SAE (z Prahy - Smartwings) 4.427,- kč kalendář

⇆ Dubaj - SAE (z Prahy - FlyDubai) 4.642,- kč rezervace