FlyDubai, Smartwings ⇆ SAE - letenky do Dubaje z Prahy ještě levněji 4.427,- kč

Boj o zákazníky zajímající se o lety do Spojených Arabských Emirátů dostává nové parametry. Není tomu tak dávno, co jsme vám přinesli zprávu o akčních letenkách do Dubaje z Prahy od Smartwings za šest a půl tisíce kč. Toto nenechalo chladným dopravce FlyDubai, který v zápětí přichází ze spojem Praha - Dubaj a zpět za 4.642,- kč. Na to reaguje i Smartwings a zlevňuje zpáteční letenky do Dubaje za bezva cenu 4.427,- kč.

Nejen že česká nízkonákladovka Smartwings strčila do kapsy tarif FlyDubai. Zveřejnila také kalendář s volnými termíny. Predevším je třeba poznamenat, že jde o výprodej, takže děláte-li si zálusk na pozdější rezervaci letenky do SAE, neuspějete. Jen do vyprodání si rezervujete lety do Dubaje z Prahy a zpět na poslední dny v období 12. leden až 26. červenec 2015. Levné letenky od FlyDubai navíc až do září.

Tip: Poslední den minulého měsíce jsme vydali tip na levné letenky Dubaj od Smartwings s odletem z Prahy a cenou 6.542,- kč. Je to sice o dva tisíce více, je ale potřeba si uvědomit, že tarif obsahuje termíny od listopadu do července 2015 včetně volných kapacit pro let přes vánoční svátky nebo Silvestra. Report najdete zde.

⇆ Dubaj - SAE (z Prahy - Smartwings) 4.427,- kč kalendář

⇆ Dubaj - SAE (z Prahy - FlyDubai) 4.642,- kč rezervace

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.