FlyDubai, Smartwings ⇆ SAE - letenky do Dubaje z Prahy ještě levněji 4.427,- kč

Boj o zákazníky zajímající se o lety do Spojených Arabských Emirátů dostává nové parametry. Není tomu tak dávno, co jsme vám přinesli zprávu o akčních letenkách do Dubaje z Prahy od Smartwings za šest a půl tisíce kč. Toto nenechalo chladným dopravce FlyDubai, který v zápětí přichází ze spojem Praha - Dubaj a zpět za 4.642,- kč. Na to reaguje i Smartwings a zlevňuje zpáteční letenky do Dubaje za bezva cenu 4.427,- kč.

Nejen že česká nízkonákladovka Smartwings strčila do kapsy tarif FlyDubai. Zveřejnila také kalendář s volnými termíny. Predevším je třeba poznamenat, že jde o výprodej, takže děláte-li si zálusk na pozdější rezervaci letenky do SAE, neuspějete. Jen do vyprodání si rezervujete lety do Dubaje z Prahy a zpět na poslední dny v období 12. leden až 26. červenec 2015. Levné letenky od FlyDubai navíc až do září.

Tip: Poslední den minulého měsíce jsme vydali tip na levné letenky Dubaj od Smartwings s odletem z Prahy a cenou 6.542,- kč. Je to sice o dva tisíce více, je ale potřeba si uvědomit, že tarif obsahuje termíny od listopadu do července 2015 včetně volných kapacit pro let přes vánoční svátky nebo Silvestra. Report najdete zde.

⇆ Dubaj - SAE (z Prahy - Smartwings) 4.427,- kč kalendář

⇆ Dubaj - SAE (z Prahy - FlyDubai) 4.642,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.