Smartwings ⇆ SAE - levné letenky Dubaj z Prahy 6.542,- kč

Pomoci s rozhodováním kde přivítat Nový rok impozantním způsobem se úspěšně snaží česká nízkonákladovka Smartwings. Hledáte stylové místo s přívlastkem luxusní? Co takhle levné letenky do bohatého Dubaje? Po delší době si koupíme akční lety do SAE i s odletem z Prahy. Tam a zpět se dopravíme za akčních 6.542,- kč.

Dostupnost: Na začátku jsme se sice zmínili o levných letenkách do Dubaje na Nový rok, zdaleka to však nejsou jediné varianty letu. Jasno by vám v tomto směru měl udělat kalendář. Klik na stejnojmenný odkaz na konci této zprávy vám poskytne přehlednou nabídku volných míst. Již teď ale můžeme prozradit, že letenky do Spojených Arabských Emirátu od Smartwings jdou rezervovat na období od 31. října 2014 až do 31. července 2015.

Co více říci k letu? Zpáteční letenky Dubaj od Smartwings nelámou rekordy, přesto však zaujmou. Čím to? Potěší přímý let Praha - Dubaj a zpět, což konkurenční aerolinky u letů z Prahy do SAE nenabízejí. Další výhodou jsou kapacity. Jako jeden z mála tarifů v této chvíli obsahuje levné letenky skoro na libovolný den, jaký si usmyslíte. Za včasu toho využijte!

⇆ Dubaj - SAE (z Prahy) 6.542,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.