Smartwings ⇆ SAE - levné letenky Dubaj z Prahy 6.542,- kč

Pomoci s rozhodováním kde přivítat Nový rok impozantním způsobem se úspěšně snaží česká nízkonákladovka Smartwings. Hledáte stylové místo s přívlastkem luxusní? Co takhle levné letenky do bohatého Dubaje? Po delší době si koupíme akční lety do SAE i s odletem z Prahy. Tam a zpět se dopravíme za akčních 6.542,- kč.

Dostupnost: Na začátku jsme se sice zmínili o levných letenkách do Dubaje na Nový rok, zdaleka to však nejsou jediné varianty letu. Jasno by vám v tomto směru měl udělat kalendář. Klik na stejnojmenný odkaz na konci této zprávy vám poskytne přehlednou nabídku volných míst. Již teď ale můžeme prozradit, že letenky do Spojených Arabských Emirátu od Smartwings jdou rezervovat na období od 31. října 2014 až do 31. července 2015.

Co více říci k letu? Zpáteční letenky Dubaj od Smartwings nelámou rekordy, přesto však zaujmou. Čím to? Potěší přímý let Praha - Dubaj a zpět, což konkurenční aerolinky u letů z Prahy do SAE nenabízejí. Další výhodou jsou kapacity. Jako jeden z mála tarifů v této chvíli obsahuje levné letenky skoro na libovolný den, jaký si usmyslíte. Za včasu toho využijte!

⇆ Dubaj - SAE (z Prahy) 6.542,- kč kalendář