Smartwings ⇆ SAE - levné letenky Dubaj z Prahy 6.542,- kč

Pomoci s rozhodováním kde přivítat Nový rok impozantním způsobem se úspěšně snaží česká nízkonákladovka Smartwings. Hledáte stylové místo s přívlastkem luxusní? Co takhle levné letenky do bohatého Dubaje? Po delší době si koupíme akční lety do SAE i s odletem z Prahy. Tam a zpět se dopravíme za akčních 6.542,- kč.

Dostupnost: Na začátku jsme se sice zmínili o levných letenkách do Dubaje na Nový rok, zdaleka to však nejsou jediné varianty letu. Jasno by vám v tomto směru měl udělat kalendář. Klik na stejnojmenný odkaz na konci této zprávy vám poskytne přehlednou nabídku volných míst. Již teď ale můžeme prozradit, že letenky do Spojených Arabských Emirátu od Smartwings jdou rezervovat na období od 31. října 2014 až do 31. července 2015.

Co více říci k letu? Zpáteční letenky Dubaj od Smartwings nelámou rekordy, přesto však zaujmou. Čím to? Potěší přímý let Praha - Dubaj a zpět, což konkurenční aerolinky u letů z Prahy do SAE nenabízejí. Další výhodou jsou kapacity. Jako jeden z mála tarifů v této chvíli obsahuje levné letenky skoro na libovolný den, jaký si usmyslíte. Za včasu toho využijte!

⇆ Dubaj - SAE (z Prahy) 6.542,- kč kalendář

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.