Finnair - Japonsko - levné letenky Nagoya, Osaka z Prahy 15.696,- kč

Rozvířit klidné vody akčních letenek se snaží finská letecká společnost Finnair. Nasazuje levné letenky z Prahy do země vycházejícího slunce - Japonska. V sortimentu můžeme vybírat hned ze dvou japonských měst, jedná se o letenky Nagoya a letenky Osaka. Cena za oba spoje vychází na stejnou částku 15.696,- kč s taxami i poplatky za zpáteční lety.

Dostupnost: levné letenky Nagoya: k ruce máte kalendář, takže tyto lety není potřeba vyhledávat. I když obsahuje i prosinec, tento měsíc už je v podstatě mimo dosah. Čili od ledna 2014 až do 31. března jsou termíny k dispozici.

Dostupnost: levné letenky Osaka: opět je připraven kalendář, kde jsou v podstatě identické podmínky. Nejpozdější datum pro návrat je 25. března 2014. Větší přehled získáte, když do něj nahlédnete. Je to odkaz ne rezervaci na konci článku.

Stručné informace k letům do Japonska z našeho hlavního města: Odlety s Finnair podléhají odletům z letiště Praha s krátkým mezipřistáním na letišti Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko. U Nagoyi se přilétá na Nagoya Chubu Centrair Intl Arpt, Nagoya, Japonsko. U Osaky jsou přílety na Kansai International Arpt, Osaka, Japonsko. Zpět po stejných trasách.

Tip: Proč objednat zpáteční levné letenky Japonsko od Finnair? Hlavní body při rozhodování je odlet z Prahy, akční cena, výběr termínu z kalendáře pouhým označením data a v neposlední řadě pohodlný let s krátkým mezipřistáním a dopravou nejbezpečnější aerolinkou současnosti.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.