Finnair - Čína - levné letenky do Pekingu z Prahy 12.313,- kč

Finnair - nejbezpečnější aerolinka roku nyní přináší nové možnosti pro vycestování do čínského Pekingu opět zaměřené na lety z matičky Prahy. Zájemci o levnou cestu do Číny si na své mohli přijít už 9. prosince, kdy se nám objevily akční letenky do Pekingu s cenou 13.390,- kč. Cena by se to mohla zdát nezajímavá, kdyby se ovšem nejednalo o leteckou společnost Emirates Airlines, která nabízí prvotřídní služby.

Finnair ovšem vybudovala zdatnou konkurenci v podobě akčního tarifu s cenou 12.313,- kč včetně tax a poplatků. Za tyto peníze si objednáte zpáteční levné letenky s odletem z Prahy se stejným návratem. Preferujete-li nejlevnější letenky, tento spoj vychází levněji bez nějakých velkých kompromisů.

Termíny: Důležitým faktorem při výběru levné letenky je samozřejmě také dostupnost. Vytvořili jsme pro vás odkazy na kalendáře s volnými termíny. Pro booking levné letenky do Číny s Finnair platí volné termíny v období 15. leden 2014 až 27. květen 2014. Srovnat obě alternativy a dostupnost letů můžete na odkazech na konci tohoto tipu.

Popis letů do Číny s Finnair: Starty probíhají z letiště Praha Václav Havel (Ruzyně) Arpt, Praha, Česká Republika a vedou k tříhodinovému mezipřistání na letišti Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko. Přílétá se na Beijing Capital Arpt, Peking, Čína. Let zpět probíhá za stejných podmínek a kopíruje identickou trasu.

Tip: V některých měsících jako jsou leden, duben a květen 2014 je nabídka letenek do Pekingu z Prahy od Finnair poměrně chudší, ideální varianta je tedy nemeškat a objednat si spoj co nejdříve. Porovnejte si obě varianty.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.