Emirates Airlines - Čína - levné letenky Peking z Prahy 13.390,- kč

Čas letí jako voda a tak i tarify, které byly dostupné na konci minulého měsíce jsou častokrát již fuč. Jedním takovým je akční tarif od Air France do čínského Pekingu, který již pozbyl platnosti a tak přichází na řadu další letenkový tip. Tentokrát si můžeme bookovat akční letenky do Pekingu na křídlech Emirates Airlines, což je vyhlášená přední letecká společnost.

Letět s takovou aerolinkou přináší vždy něco navíc. Pakliže jste ještě neokusili kvality tohoto letenkového přepravce, vřele doporučujeme! Třeba v tarifu levné letenky do Číny s odletem z Prahy! Nabízí se linka Praha - Peking a zpět od Emirates Airlines za akční cenu 13.390,- kč včetně tax a poplatků za zpáteční lety!

Dostupnost: Pohodlnost při výběru levné letenky Peking z Prahy zaručuje kalendář znázorňující volné lety k rezervaci. K dnešnímu dni to je slušná řádka termínů od 15. prosince až do 29. dubna 2014. Omezenější počet letů je pouze na tento měsíc, což je logické, kdo si ale pospíší, uspěje i s takovým požadavkem.

Popis akčních letů s Emirates: Lety startují z tuzemského letiště v naší metropoli - Praha Václav Havel (Ruzyně) s kratším mezipřistáním na Dubai Intl Arpt, Dubaj, Spojené Arabské Emiráty. Přílety jsou na Beijing Capital Arpt, Peking, Čína. Zpáteční lety probíhají za zhruba stejných podmínek.

Tip: Chcete-li levné letenky do Pekingu, vybírejte ze současné akce nejlepší aerolinky roku 2012. Podmínky včetně ceny se narýsovali více než výhodně. Konkurenci tarifu dělájí snad jen zlevněné letenky od Aeroflot za 13.820,- kč, najdete jako alternativu níže.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.