Etihad - Srí Lanka - levné letenky Colombo 9.364,- kč

Přinášíme tip na levné letenky Srí Lanka v tarifu vlajkového leteckého přepravce Abu Dhabi - aerolinky Etihad Airways. Zmíněný tarif pro zkušené turisty nabízí možnost zaknihovat si levné letenky Colombo s odletem z Dublinu a návratem do Milána za 9.364,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: K dispozici nyní máte levné letenky na Srí Lanku na začátek říjen až červen příštího roku. Nabídka neobsahuje akční letenky, takže se musíme spokojit s konkrétním příkladem, který jsme pro vás vybrali na březen. Ceny jsou platné ještě 12 dní.

Info k levnému letu na Srí Lanku: Odlétá se z letiště Dublin Arpt, Dublin, Irsko, s krátkým mezipřistáním na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty. Přilétá se na letiště Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Stejné mezipřistání vás čeká na cestě zpět, přílet je na letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie.

Tip: Neodepisujte levné letenky Colombo s odletem a příletem z Evropských letišť. Na uvedených linkách se dá obvykle rezervovat také jednosměrná lowcost letenka. Např. z Prahy do Dublinu a Aer Lingus kolem 1.500,- kč a z Milána do Prahy s Easyjet jsou letenky od 600,- kč.

- rezervace levné letenky Colombo - Srí Lanka 9.364,- kč (zpět Milán)

- rezervace levné letenky Colombo - Srí Lanka 10.816,- kč (zpět Vídeň)

- rezervace levné letenky Colombo - Srí Lanka 11.158,- kč (zpět Mnichov)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.