Etihad Airways - Srí Lanka ↔ levné letenky Colombo z Vídně 10.712,- kč

Srí Lanka, přezdívaná jako "ráj v pekle" je opět dostupnější! Po sérii únorových specialitek s letenkami do Colomba z Prahy a Vídně vám oznamujeme, že u druhého zmiňovaného odletového města šla cena ještě o nějakou korunu dolů. Ke konci minulého měsíce nám tarif Etihad Airways dovoloval objednávat zpáteční levné letenky na Srí Lanku z Vídně a zpět Mnichov za 11.300,- kč, nyní nám cena dokonce klesla na krásných 10.712,- kč samozřejmě s poplatky.

Co říci k dostupnosti levných letů? To nejdůležitější je, že tyto letenky Colombo doplňují předchozí akční letenky, které byly na období březen až duben. Nyní máme umožněno objednávat levné letenky Srí Lanka na další dva následující měsíce, což jsou květen a červen 2014. Výběr je opět umožněn z kalendáře, tudíž levné letenky nemusíte vyhledávat. Dostupnost letů je na spousty dní, kromě letů tam v měsíci červen. Tady už je poslední volné místo, za to zpátečních volných spojů je mraky.

Opakování je matka moudrosti a tak vám pro přehlednost doplňujeme i stručné, ale nezbytné informace k cestě na Srí Lanku. Přepravu z letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko zajišťuje aerolinka Etihad Airways s letem přes Belgrade Beograd Arpt, Bělehrad, Srbsko. Dále se pokračuje na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty k finálnímu letu na letiště Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Zpáteční let má jedno mezipřistání v Abu Dhabí a vede na letiště na Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo.

Tip: Letět na Srí Lanku z Vídně se vyplatí a nebojte se ani návratu do německého města Mnichov. Rádi vám také individuálně poradíme v oblasti levnějšího ubytování, popř. jak se dostat do Vídně a z Mnichova za nejlepších podmínek. Ti konzervativnější nechť si počkají na další levné letenky Colombo z Prahy, které jsme tu například minulý měsíc měli za 11.700,- kč v kombinovaném tarifu Jet Airways a aerolinek ČSA.

↔ Colombo - Srí Lanka z Vídně 10.712,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.