Etihad Airways - Srí Lanka - levné letenky Colombo 11.540,- kč

Jak letecky levně na Srí Lanku? Obvykle doporučujeme levné letenky do Colomba v tarifech ČSA, nebo Turkish Airlines. Této době ovšem vévodí nově spuštěný akční tarif na zpáteční levné letenky Colombo za cenu 11.540,- kč na křídlech Etihad Airways. Cena za zpáteční letenky obsahuje trasu Milán - Colombo / Colombo - Vídeň včetně tax a poplatků.

Popis akce: Od dnešního dne jsou v českém systému dostupné akční letenky do Colomba na termíny od 8. září do 27. listopadu. Vybírat lze levné letenky z kalendáře s volnými dny. Nutno ovšem podotknout, že se jedná o velmi omezený počet letenek.

Info k tarifu: vypravuje letecká společnost Etihad Airways. Odlety jsou z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty(1h 20min) s příletem na Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Zpáteční let má navíc mezipřistání na Düsseldorf Arpt, Düsseldorf, Německo s příletem na letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Tip: Poslední tipy levné letenky Srí Lanka jsou datovány k měsíci dubnu, po delší době tedy skvěla příležitost, jak letět levně.

- online rezervace levné letenky Colombo - Srí Lanka 11.540,- kč

Destinace
Letecké společnosti