Etihad Airways - Srí Lanka - levné letenky Colombo 11.540,- kč

Jak letecky levně na Srí Lanku? Obvykle doporučujeme levné letenky do Colomba v tarifech ČSA, nebo Turkish Airlines. Této době ovšem vévodí nově spuštěný akční tarif na zpáteční levné letenky Colombo za cenu 11.540,- kč na křídlech Etihad Airways. Cena za zpáteční letenky obsahuje trasu Milán - Colombo / Colombo - Vídeň včetně tax a poplatků.

Popis akce: Od dnešního dne jsou v českém systému dostupné akční letenky do Colomba na termíny od 8. září do 27. listopadu. Vybírat lze levné letenky z kalendáře s volnými dny. Nutno ovšem podotknout, že se jedná o velmi omezený počet letenek.

Info k tarifu: vypravuje letecká společnost Etihad Airways. Odlety jsou z letiště Malpensa Arpt, Milán, Itálie s mezipřistáním na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty(1h 20min) s příletem na Bandaranaike Intl Arpt, Colombo, Srí Lanka. Zpáteční let má navíc mezipřistání na Düsseldorf Arpt, Düsseldorf, Německo s příletem na letiště Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Tip: Poslední tipy levné letenky Srí Lanka jsou datovány k měsíci dubnu, po delší době tedy skvěla příležitost, jak letět levně.

- online rezervace levné letenky Colombo - Srí Lanka 11.540,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.