Etihad Airways - Nepál - levné letenky Kathmandu 14.986,- kč

Navštivit Tibet levněji než obvykle aktuálně umožňuje letecká společnost Etihad Airways, která disponuje levnými letenkami do Nepálu s odlety z Paříže a návraty do evropských destinací. Zabookujte si aktuální levné letenky do Kathmandu, hlavního města Nepálu s cenou 14.896,- kč včetně tax a poplatků. Levné lety do Nepálu s odlety z Paříže je možné uskutečňovat ve vybraných dnech v měsíci červen při aktuální rezervaci! Jako vždy na konci této zprávy najdete odkaz zobrazující příkladové levné letenky. Návraty z Nepálu jsou možné s obdobnou cenou jak do Frankfurtu, Mnichova, či Vídně.

Informace k letům do Kathmandu s Etihad Airways: odlety z letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie s mezipřistáním na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (3h a 5min) a příletem na Tribuvan Arpt, Kathmandu, Nepál. Zpáteční lety jsou se stejným mezipřistáním, přistání v konkrétní evropské destinaci je dle vybraného tarifu.

Objednávat si levné letenky do Kathmandu pomalu, rovná se neobjednávat je vůbec. Celkově levné letenky do Nepálu patří mezi vyjmečné a velmi žádané "zbožíčko" a takové kousky jsou zpravidla vyprodávány bleskově! Stojí za to nevyčkávat!

- online rezervace levné letenky Paříž - Kathmandu (Nepál) - Frankfurt

- online rezervace levné letenky Paříž - Kathmandu (Nepál) - Mnichov

- online rezervace levné letenky Paříž - Kathmandu (Nepál) - Vídeň

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.