Etihad Airways - Nepál - levné letenky Kathmandu 14.986,- kč

Navštivit Tibet levněji než obvykle aktuálně umožňuje letecká společnost Etihad Airways, která disponuje levnými letenkami do Nepálu s odlety z Paříže a návraty do evropských destinací. Zabookujte si aktuální levné letenky do Kathmandu, hlavního města Nepálu s cenou 14.896,- kč včetně tax a poplatků. Levné lety do Nepálu s odlety z Paříže je možné uskutečňovat ve vybraných dnech v měsíci červen při aktuální rezervaci! Jako vždy na konci této zprávy najdete odkaz zobrazující příkladové levné letenky. Návraty z Nepálu jsou možné s obdobnou cenou jak do Frankfurtu, Mnichova, či Vídně.

Informace k letům do Kathmandu s Etihad Airways: odlety z letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie s mezipřistáním na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (3h a 5min) a příletem na Tribuvan Arpt, Kathmandu, Nepál. Zpáteční lety jsou se stejným mezipřistáním, přistání v konkrétní evropské destinaci je dle vybraného tarifu.

Objednávat si levné letenky do Kathmandu pomalu, rovná se neobjednávat je vůbec. Celkově levné letenky do Nepálu patří mezi vyjmečné a velmi žádané "zbožíčko" a takové kousky jsou zpravidla vyprodávány bleskově! Stojí za to nevyčkávat!

- online rezervace levné letenky Paříž - Kathmandu (Nepál) - Frankfurt

- online rezervace levné letenky Paříž - Kathmandu (Nepál) - Mnichov

- online rezervace levné letenky Paříž - Kathmandu (Nepál) - Vídeň

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety