Etihad Airways - Nepál - levné letenky Kathmandu 14.986,- kč

Navštivit Tibet levněji než obvykle aktuálně umožňuje letecká společnost Etihad Airways, která disponuje levnými letenkami do Nepálu s odlety z Paříže a návraty do evropských destinací. Zabookujte si aktuální levné letenky do Kathmandu, hlavního města Nepálu s cenou 14.896,- kč včetně tax a poplatků. Levné lety do Nepálu s odlety z Paříže je možné uskutečňovat ve vybraných dnech v měsíci červen při aktuální rezervaci! Jako vždy na konci této zprávy najdete odkaz zobrazující příkladové levné letenky. Návraty z Nepálu jsou možné s obdobnou cenou jak do Frankfurtu, Mnichova, či Vídně.

Informace k letům do Kathmandu s Etihad Airways: odlety z letiště Charles De Gaulle Intl Arpt, Paříž, Francie s mezipřistáním na Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty (3h a 5min) a příletem na Tribuvan Arpt, Kathmandu, Nepál. Zpáteční lety jsou se stejným mezipřistáním, přistání v konkrétní evropské destinaci je dle vybraného tarifu.

Objednávat si levné letenky do Kathmandu pomalu, rovná se neobjednávat je vůbec. Celkově levné letenky do Nepálu patří mezi vyjmečné a velmi žádané "zbožíčko" a takové kousky jsou zpravidla vyprodávány bleskově! Stojí za to nevyčkávat!

- online rezervace levné letenky Paříž - Kathmandu (Nepál) - Frankfurt

- online rezervace levné letenky Paříž - Kathmandu (Nepál) - Mnichov

- online rezervace levné letenky Paříž - Kathmandu (Nepál) - Vídeň

Komentář

Odeslal: Anonym (neověřeno)on 4 Duben, 2013 - 19:08

"Objednávat si levné letenky do Kathmandu pomalu, rovná se neobjednávat je vůbec. Celkově levné letenky do Nepálu patří mezi vyjmečné a velmi žádané "zbožíčko" a takové kousky jsou zpravidla vyprodávány bleskově! Stojí za to nevyčkávat!"

Dovolím si nesouhlasit, když létá flydubai z Bělehradu do KTM za 13,5.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.