Etihad Airways - Japonsko - levné letenky Tokio 10.992,- kč

Je tu další dnešní letenkový tip od aerolinek Spojených Arabských Emirátů a vlajkového dopravce Abu Dhabi, letecké společnosti Etihad Airways - levné letenky do Asie a bude to opět Japonsko. Zkušenějším cestovatelům, kteří se neostýchají letět do Japonska z italského Milána a zpět do německého Frankfurtu doporučujeme levné letenky do Tokia s cenou 10.992,- kč včetně tax a poplatků.

Kdy? Letenky do Tokia si je možné zaknihovat levně už na příští měsíc (červen). Bohužel nejde o akční letenky, takže se musíme smířit s konkrétním letenkovým tipem na vybrané termíny. Příkladové levné letenky do Japonska v tarifu Etihad Airways jsou platné v den zveřejnění. Najdete je pod odkazem na rezervaci.

Tip: při zpátečním letu si levné letenky do Tokia za uvedenou cenu 10.992,- kč můžete objednat nejen s návratem do Frankfurtu, ale také do Mnichova a za menší příplatek i do Vídně.

I přes nedostupný letenkový kalendář si lze vybrat levné letenky do Tokia na červen na spoustu termínů. V každém případě se vyplatí rezervaci letenky provést co nejdříve.

- online rezervace levné letenky Tokio - Japonsko (návrat do Frankfurtu)

- online rezervace levné letenky Tokio - Japonsko (návrat do Mnichova)

- online rezervace levné letenky Tokio - Japonsko (návrat do Vídně)

Destinace
Letecké společnosti