Etihad Airways - Japonsko - levné letenky Tokio 10.992,- kč

Je tu další dnešní letenkový tip od aerolinek Spojených Arabských Emirátů a vlajkového dopravce Abu Dhabi, letecké společnosti Etihad Airways - levné letenky do Asie a bude to opět Japonsko. Zkušenějším cestovatelům, kteří se neostýchají letět do Japonska z italského Milána a zpět do německého Frankfurtu doporučujeme levné letenky do Tokia s cenou 10.992,- kč včetně tax a poplatků.

Kdy? Letenky do Tokia si je možné zaknihovat levně už na příští měsíc (červen). Bohužel nejde o akční letenky, takže se musíme smířit s konkrétním letenkovým tipem na vybrané termíny. Příkladové levné letenky do Japonska v tarifu Etihad Airways jsou platné v den zveřejnění. Najdete je pod odkazem na rezervaci.

Tip: při zpátečním letu si levné letenky do Tokia za uvedenou cenu 10.992,- kč můžete objednat nejen s návratem do Frankfurtu, ale také do Mnichova a za menší příplatek i do Vídně.

I přes nedostupný letenkový kalendář si lze vybrat levné letenky do Tokia na červen na spoustu termínů. V každém případě se vyplatí rezervaci letenky provést co nejdříve.

- online rezervace levné letenky Tokio - Japonsko (návrat do Frankfurtu)

- online rezervace levné letenky Tokio - Japonsko (návrat do Mnichova)

- online rezervace levné letenky Tokio - Japonsko (návrat do Vídně)

Destinace
Letecké společnosti

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.