Etihad Airways - Austrálie - levné letenky Melbourne - Sydney - Vídeň 20.740,- kč

Aktuální tarif vlajkového leteckého dopravce Spojených Arabských Emirátů - Etihad Airways nám umožňuje výhodně rezervovat letenky do Austrálie s odletem z německého Mnichova. Momentálně máte možnost si zarezervovat levné letenky do Melbourne se zpátečním odletem ze Sydney a návratem do Vídně za cenu 20.740,- kč i s poplatky.

Tarif na levné letenky do Melbourne je dostupný pro akční lety ve vybraných dnech od 6. dubna do 10. června 2013. Bližší informace k letu: odlétá se z letiště Munich Intl Arpt, Mnichov, Německo s mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty a příletem na letiště Tullamarine Arpt, Melbourne, Austrálie. Zpáteční let vede z letiště Sydney Kingsford Smith Arpt, Sydney, Austrálie s prvním mezipřistáním na letišti Dhabi Intl Arpt, Abú Dhabí, Spojené Arabské Emiráty, druhém na letišti Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo a příletem na Vienna Intl Arpt, Vídeň, Rakousko.

Kalendář zobrazující volné dny na kdy je možné rezervovat levné letenky do Melbourne se zpátečním odletem ze Sydney do Vídně najdete pod odkazem na konci této zprávy. Jelikož akční letenky do Austrálie nejsou k mání příliš často, doporučujeme jednat svižně a zarezervovat si tak letenky co nejdříve.

Kromě levné letenky od Etihad Airways stojí za to si prohlédnout i přehled levného ubytování u protinožců. Akční ubytování v Melbourne najdete zde, nabídku pro Sydney si zobrazíte tady.

Online rezervace levné letenky Melbourne (Austrálie)

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.