Emirates - Indie - levné letenky Bombaj, Dillí z Prahy 12.186,- kč

Levné létání není jen výsada nízkorozpočtových aerolinek. Důkazem budiž přední letecká společnost Emirates Airlines. Ta mimojiné právě spustila lakávé akční letenky do Indie zacílené na odlety a přílety z našeho hlavního města. Světlo světa spatřily levné letenky do Bombaje za 12.186,- kč a levné letenky do Dillí za menší příplatek.

Letenky Bombaj z Prahy: K ruce máte akční kalendář znázorňující volné lety. V danou chvíli skýtá termíny v období od 4. února 2014 do 2. dubna 2014 s minimem volných letenek! Odkaz s kalednářem je na konci článku.

Letenky Dillí z Prahy: I zde najdete kalendář s volnými lety. Období pro rezervaci letenky je rovněž od 4. února do konce srpna. Kromě většího rozmezí pro let do Dillí je v systému i více volných termínů. Link na konci zprávy.

Tip: Bokoovat tyto letenky do Indie z Prahy či nikoliv? Misky vah u této akce jednoznačně převažují pro rychlou rezervaci levné letenky. Jediné mínus je delší mezipřistání zahrující nocování na letišti, ovšem letíte-li s Emirates Airlines, nebojte se, že se o vás nepostarají, jsou to jedny z nejlepších aerolinek.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.