Delta Airlines ⇆ Karibik - levné letenky Svatá Lucie z Prahy - stopover New York (zpáteční) 12.990,- kč

akce letenky Svatý Martin (stopover New York) - Karibik z Prahy

Je tu vyšperkovaný tarif letecké společnosti Delta Airlines. Prvoprosincová nabídka obousměrných levných letenek na ostrov Svatá Lucie v Karibiku z Prahy za 13 tisíc korun i s poplatky je vylepšena o stopover v USA - New Yorku. Jestli jste ještě neobjednávali předchozí linku do Karibiku, učiňte tak nyní a kromě návstěvy ostrova Svatá Lucie zkoukněte navíc i město, které nikdy nespí.

Dostupnost: Hned po vyprodání prvního prosincového tarifu aerolinka spouští letenky na ostrov Svatá Lucie se stopoverem v New Yorku. Termíny? Cestu lze absolvovat v období 19. leden 2017 až 29. srpen 2017. Sezóna zde probíhá celoročně. Levné letenky Svatá Lucie za těchto podmínek koupíte jen do vyprodání. Více informací v náhledu rezervace.

Tip: Náš dokonalý přehled vám přináší ty nejlepší letenkové tipy. Řešíte takový Karibik, byť nechcete letět zrovna na Svatou Lucii? Mrkněte zde. Před týdnem jsme vám doporučovali letenky na ostrov Svatý Martin z Prahy za cca 13 tisíc a den předtím i Honduras a ostrov Roatán z Prahy za parádních 12.416,- kč.

  • Svatý Martin - (z Prahy - stopover New York) 12.990,- kč

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.