Delta Airlines ⇆ Dominikánská Republika - levné letenky Santo Domingo z Prahy 12.863,- kč

Jen co byl zveřejněn, už byl vyprodán. Řeč je o zlevněném tarifu na letenky z Prahy do Dominikánské Republiky v Karibiku. Pamatujete si na levné letenky Santo Domingo z Prahy od Delta Airlines? Tarif je opět tady a ještě o chloupek levněji než posledně. Zpáteční linka Praha - Santo Domingo a zpět je na dosah za cenu 12.863,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Nejlevnější letenky Santo Domingo s odletem z letiště Praha pořídíte na měsíce září a listopadu 2015 a poté i lednu 2016. Jen pár desítek korun bude stačit k tomu, abyste absolvovali levný let do Dominikánské Republiky i v říjnu. Jako ukázku rezervace levné letenky Santo Domingo jsme vybrali například datum 11. - 19. 1. 2016. Odkaz níže. 

Detaily karibského letu amerického dopravce Delta Airlines. Odlet probíhá z tuzemského letiště Praha Václav Havel (PRG) ČR s mezipřistáním v Amsterdamu a New Yorku (nutné mít platnou ESTA). Konečný přílet je na Santo Domingo (SDQ) Dominikánská Republika. Zpátky opět přes New York, ovšem poté už né do Amsterdamu, nýbrž přes Paříž zpět do Prahy.

Tip: Po minulé akci Santo Domingo se na trhu za pár dnů vyskytly i konkurenční letenky Praha - Santo Domingo a zpět od Air France. Termíny květen až prosinec 2015 s odlety z Prahy za necelých 15 tisíc kč už jsou taky minulostí. Nové levné letenky z Česka do oblíbeného letoviska v Karibiku přicházejí právě včas!

⇆ Santo Domingo - Dominikánská Rep. (z Prahy) 12.863,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.