Delta Airlines - Brazílie - levné letenky Rio de Janeiro 12.946,- kč

Alternativou levných letů do Brazílie aerolinky Delta Airlines jsou také lety z německých měst Stuttgart a Düsseldorf. Poslední zpáteční levné letenky do Brazílie avizovaly akční lety z Prahy za 15.050,- kč (akce je stále v platnosti, najdete ji tady). Další možností jsou lety Delta Airlines ze Stuttgartu s cenou 12.946,- kč za zpáteční letenky.

Za letenky do Rio de Janeiro z Düsseldorfu si připlatíte pouze 40,- kč. Objednávat je možné levné letenky do 18. října, kdy končí prodej. Dostupné jsou termíny až do 31. března 2014. Pro snadný výběr pro vás připravujeme online kalendáře s volnými lety, kde pak už jen stačí kliknout na volné datum a zabookovat si svůj levný let.

Popis tarifu: Odlety na palubách Delta Airlines jsou uskutečňovány buď z letiště Dusseldorf Arpt, Düsseldorf, Německo, nebo z letiště Stuttgart Arpt, Stuttgart, Německo s mezipřistáními v Atlantě (USA). Přílety jsou vedeny na letiště Rio Internacional, Rio De Janeiro, Brazílie. Zpáteční lety kopírují zvolenou trasu.

Tip: Nesedí-li vám z nějakého důvodu levné letenky Rio de Janeiro z Prahy za 15.050,- kč, můžete zvolit ještě o dva tisíce levnější letenky Delty z Düsseldorfu, nebo Stuttgartu. Přehled aktuálních tipů na levné lety do Ria najdete pod tímto odkazem.

- rezervace levné letenky Rio de Janeiro 12.996,- kč (ze Stuttgartu)

- rezervace levné letenky Rio de Janeiro 13.036,- kč (z Düsseldorfu)

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.